Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50 -re lehet 60cc...

Simson s50 -re lehet 60cc vagy 70cc hengert rakni?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor milyen alkatrészekre van szükségem azt pedig honnan érdemes beszerezni, s a teljesítmény végsebesség mennyivel nőhet ?

2013. jan. 1. 18:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy sikerült kisebbet írnomb az áttételezésnél,de sikerült :)
2013. jan. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Jack spicer" kedvéért mégegyszer:


Az első lánckerék méretének növelésével arányosan növekszik a végsebesség is.

Ember..sosemvolt szorzóváltós kerékpárod?! XD

2013. jan. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

--->Zilkutya


azt írtam bmeg, olvasd el még egyszer, és az 1. válaszoló keverte össze

2013. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Látom mindenki picit félre megy valamiben :)

Nem baj! :)

2013. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Jajaja,sorry:)

Az első válaszoló háromfelvonásos monológját nem olvastam el...XD

2013. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
néha nemárt elolvasni h mit ír az előző :D
2013. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nos hát köszönöm a hasznos válaszokat,elég sokat gondolkodtam és úgy döntöttem hogy inkább lerakom a 125cc jogsit.Amit ráköltenék a motorra abból simán kijön a jogsi ára.persze addig marad majd a simo míg nem veszek egy másikat (ETZ 125-ön agyalok)!
2013. jan. 16. 13:07
 18/21 Szeitz válasza:
haha... mionenki próbál okoskodni :) szerintem meny el egy szakemberhez és ot kérdez mert it a sok h.ü.l.y.e csak össze visza magyarázik. egyépként s50-est inkáb csak hozd gyári álapotba. nemri meg tuningolni. nah az 51-est azt igen. lehet hogy pénzbe kerül de meghálálja. ;)
2013. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szeitz!

Egyik 50-es kis gépet sem éri meg tunningolni,mert az a megbízhatóság rovására megy.

A kérdezőnek pedig:

Végre jó döntést hoztál!Nem fogod megbánni, a kis ETZ-zék is nagyon jók,ezzel már másabb a motorozás mint simsonnal.

Javaslom ha letudod tenni részletre a jogsit akkor tedd le ,mármint arra gondolok ha letudod tenni nagyobb kategóriára akkor tedd le ,mert nemsok az árkülönbség,és akkor később sem kell ezzel foglalkoznod ha nagyobb mocira váltasz.

Amire pdig az ETZ-nél figyelj:lehetőleg tirisztoros legyen a gyújtása és ne nagyon legyen tunningolva.Ezek a gépek a gyári alkatrészekkel megbízhatóak mint a simsonok.Az utángyártott alkatrészek mínősége nem j olyan hűde jó,jobb ilyenkor bontott cuccokat tenni bele ha valami cserés ,de az ETZ-kel csak menni szoktak!

Sok sikert a jogsihoz!

2013. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azóta már megcsináltam az A2-t már egy éve 250 etz-vel járok :)
2015. febr. 25. 03:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!