Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy 93as twingo...

Mennyit ér egy 93as twingo lejárt műszakival? Egyáltalán el lehet adni?

Figyelt kérdés
Már nagyon szabadulnék tőle, nem tudom mit csináljak vele, többet rákölteni nem akarok. Aksit már eladtam belőle, forgalomból ideiglenesen kivonattam, de így megmozdíthatatlanul hogy adjam el? Amúgy menne, úgy nincs baja.Köszi az ötleteket előre is.
2009. aug. 25. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig hiába is érthető az hogy eleged van a ráköltésből, de ez így akkor sem jó megoldás. Nagyon sokat kellene költeni hogy átmenjen a műszakin? Mert igy nem veszi meg senki. Olyan kínálat van autóból hogy 300ezerért megkíméltet lehet kapni. Bontóban filléreket adnak érte. Én levizsgáztattal volna valahogy, szépen átpasztáznám hogy nézzen ki valahogy, belsejét is kitakarítanám csilli villire és úgy hirdetném.
2009. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Két éve mikor el akartam adni az autópiacon 200ezret akartak érte adni, pedig előtte fel lett újítva rendesen, és költöttem rá kb. 100ezret... És az a baj hogy egyáltalán nincs pénzem még egy aksit se venni bele, nemhogy még egy min. 30ezres műszaki vizsga... Ráadásul beázik a tetőablaka, azt megcsináltatni... és jön a tél is. Azért akarok valami gyors és radikális megoldást.
2009. aug. 25. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Tedd fel a netre a hirdetést, és hátha kapsz valami korrekt ajánlatot.
2009. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindenesetre vonasd ki végleg a forgalomból mert így csak pénznyelő lesz. Alkatrészen kívül így se valszínű hogy el lehet másra passzolni, max bedobod a bontóba azt volt-nincs, pénzt ezért már nehogy kapni akarj! besz*rás...
2009. aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Besz*rás a stílusod. Mikor egy trabantot adnak 50ezerért? Nehogymár ingyen otthagyjam a bontóba,persze, csak egy tükör használtan 5000Ft! Valakinek első,olcsó autónak még jó lehet...
2009. aug. 25. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:

nemlehet jó első meg utolsó autónak se, és épp elég a foskupac roncsokból ebben az országban, pláne ha francia is mellette. Ezért nem lehet egyszerűen értelmes időn belül használható kocsit találni itt reális áron, mert minden vadbarom a szarából akar meggazdagodni, a hiteledbe úgyis belegebedsz, nem ez fog kihúzni a szószból.

megnézem azt a balekot aki megveszi akár műszakival is. de hajrá, eladhatod csavaronként is, nem is vártam mást egy fillérb*szótól.

jahh és a tükör újonnan annyi, vagy a bontóba de te nem vagy bontós se, én is 14-ért vettem az enyémre és érdekes azzal együtt is max 200-at ér a kocsi nem 214-et.

2009. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És trabantot is vehetsz nyugodtan 50-ért, csirkeólnak épp szuper vagy melléállíthatod a meglévő szemétnek, magyarisztán úgyis az alkalmi vételek hazája...
2009. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én egy 14 éves, TK autót adtam el 50ezerért:D igaz volt neki műszakija, forgalomból nemvolt kivonva, csaképp szerencsétlen totálkáros lett.

sztem teis eltudnád adni, vmennyiért biztosan.

2009. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!