Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van vkinek Aprilia Rs 125...

Van vkinek Aprilia Rs 125 ccmes motorja? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hány éves?Menyi km van benne? stb. =)

Vagy valaki ismer olyat akinek van,vagy ült rajta?

köszi =)


2009. aug. 25. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ültem eggyen. most vagy vita alakul ki miattam, vagy lepontoznak. esetleg elkönyvelik, hogy ja, van ilyen. 14 vagyok, még nincs meg ajogsim, mert még nem töltöttem be. de motorozok már. persze elzárt helyen :D és van egy ismerős, akinek ilyen motorja van. Felülhettem rá. Aztán a tulaj felajánlotta, hogy menjek vele. (na mondom: miiii??? :D) Mentem vele, de nagyon-nagyon óvatosan. Nem tudod elképelni, mennyire rettegtem hogy összetöröm :D Viszont jó volt vele menni, bár én csak 40 km/h ig mentem vele :D Nem az a tipikus szerelgetős motor, nincs vele baj :) Nem tudom mennyit eszik :S de jó :)
2009. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah és: 14/L :D
2009. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is mentem már 125ös rs-el és elég sok jót el tudok róla mondani... Jól megy, elég jó a végsebessége is, a fékek is nagyon jók! ha rendesen karbantartják akkor viszonylag sokat kibír! De ha vki nem annyira vigyáz rá akkor jönnek sorozatban a problémák, mert ugyebár kétütemű motor... az olajra is nagyon oda kell figyelni mert ha nem minőségit kap akkor hajlamos tönkremenni:) szóval összességében sztem igenis szerelgetős motor :) arról nem is beszélve, hogy a fogyasztása sem alacsony :) Remélem tudtam segíteni!

19/F

2009. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen köszi,csak mert szeretnék egyet venni a közeljövőben :)
2009. aug. 27. 20:56
 5/5 anonim válasza:
0%
hát ne ilyent vegyél, yamaha YZF-R125-t
2010. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!