Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autót tényleg belehet...

Egy autót tényleg belehet indítani úgy, mint ahogy a filmekben csinálják?

Figyelt kérdés

Arra gondolok mikor feltörnek egyet, és a kormány alatt a kábeleket össze érinti és beindul. Igazez, vagy csak filmes trükk?

Mielött bárki kitalálná, eszembe se jut ellopni kocsit, vagy ilyesmi! Csupán kiváncsi vagyok!!!


2009. aug. 25. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok témában jártas, de autószerelő ismerősöm simán elindított egy régebbi Volkswagen LT-t. A rendőrség lefoglalta az autót, mert loptak vele. Amikor ő, mint a gazdája ment érte, a rendőrök mondták, hogy sajna a kulcs nem került elő. Ekkor "lopta el" a saját kocsiját.
2009. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Régi típusokon tényleg meglehetett csinálni, én is így használtam egy Renault Trafficot, amikor bedöglött a gyújtáskapcsoló... De egy modern elektronikával felszerelt autónál ez már nem fog működni.
2009. aug. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinálni, ha tudod, hogy melyik kábel micsoda. 3 kábel kell hozzá a gyújtáskapcsolóból, abból kettőt össze kell csavarni (akkupozitív és gyújtás), a harmadikat pedig hozzájuk kell érinteni (önindító) amíg be nem indul.
2009. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah..meg lehet ha Schwarzenegger-(20 évesen)-karod van és eltudod törni a gyújtás kapcsoló zárját.Újabb autókon a kulcsba épített imobilizer hiánya ,vagy más riasztó védelem megakadályozza a motor beindulását,ezekben aztán szikráztathatod a vezetékeket,indítózhatsz örökké,nem fog menni.
2009. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, aki tisztában van vele hogy melyik két vezetéket kell összeérinteni. Tulajdonképpen a gyújtáskapcsolón belül is összeér valami akkor indul. Viszont ha a kormányzár lezár akkor nem lehet irányítani.
2009. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9,29 Ja de ez egy régi autónál, ahol indításgátló van nem, fel kell hogy ismerje a kulcsot, addig nem fog beindulni.
2009. aug. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A mi 91 es évjáratú kocsink beindult úgy amikor rossz volt a gyújtáskapcsoló csak nem sokra mentünk vele mert kormányzárról nem tudtuk levenni.
2009. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18 évesnél öregebb kocsinál... az én régi audimnál a burkolatot se tudnád levenni hajnalig, aztán meg jönne hogy ha rosszat húzol ki kimegy a biztosíték és sose indítod el ... hülyeség, trabantnál egy villamosság szakember esetleg.. maugy 3-4órás munka... filmben 1 perc
2009. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor hogy lopják azt a sok autót?Már engem is kiváncsivá tettetek.
2009. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem legalább is nem fél perc alatt ahogy a filmekben van. Én 1x próbáltam a saját kocsimat "ellopni" mert elhagytam a kulcsot (mellesleg egy Ladáról van szó) csak a vezetékekhez hozzáférni kb 10 perc persze ha valamelyest meg akarod kímélni. Én inkább a kormánytömböt szedtem ki és ott zártam rövidre egyszerűbb mint a műszer fal alját szétbarmolni de így is bő 20 percig bontottam a kocsit.
2009. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!