Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy kocsi...

Mennyibe kerül egy kocsi teljesátirása a nevemre, de ugy hogy a biztositást a sulyadot és a forgalmiban is az én nevem legyen?

Figyelt kérdés

a kocsinak megvan a rendszáma és az előző tulajdonos fizeti a sulyadót és a kötelező biztositást 1.1es motorja van az autonak a sulyadó egy évre 5000 Ft

ennyit tudok.

aki tud segitsen előre is köszönöm


2009. aug. 24. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
azt nem tudom mennyibe fog kerülni de ha átiratod a nevedre akkor automatikusan minden költséget te fizetsz rá! a sújjadót idén még az előző tulaj fizeti jövöre fogod te... évente vizsgálják azt hogy ki a tulajdonos szóval idén nem fogsz fizetni úgy tudom... cm3 ba van meghatározva az átiratás összege csak azt tud meg mennyi 1 cm3 és ki tudod számolni...
2009. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

26400 Ft (24 Ft / ccm) az átírás illetéke,

6000 Ft a törzskönyv

6000 Ft a forgalmi

17.000 Ft az eredetiségvizsgálat.


+ a biztosítás ez viszont sok dologtól függ.

Jövőre pedig a biztosítást és a súlyadót kell "fenntartási költségként" fizetned.

2009. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!