Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SKODA FAVORIT első autónak jó...

SKODA FAVORIT első autónak jó lenne? Vagy valami hasonló 100 ezer alatt?

Figyelt kérdés
Igazából csak arra kéne, hogy legyen, és télen se kelljen buszozni. A suli kb 5 kilométer.
2012. dec. 24. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ennyi pénzért nem vennék autót. 5 km nem negy táv. Menj biciklivel, vagy esetleg vegyél egy robogót.
2012. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Télen? Nyárra van robogóm, de több pénzem nincs.
2012. dec. 24. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokan járnak télen is biciklivel. Mondom, 5 km nem táv.
2012. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

5km-re nem éri meg autót venni, az oké hogy 100 alatt van, de kell rá kötelező, karban kell tartani, meg tankolni se árt.


Inkább vegyél egy bakancsot meg egy kabátot, azt annyi.

2012. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

100k -ért egy 2 vagy 4 ütemű trabant lehet a jó választás, egyszerű szerkezetek főleg a 2 ütemű, én inkább azt vennék ennyi pénzből.Nem gáz azzal járni, első autónak sem utolsó, a lényeget megtanulhatod azzal is.


De az lenne a biztos ha dupláját tudnád autóra szánni, már elég sok használható, viszonylag olcsó fenntartású autó van 200eFt körül.

2012. dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja igen egy kis kiegészítés, ha csak suliba járáshoz kell ami 5km-re van rohadtul semmi értelme az autónak, ha viszont máshova is járkálnál vele nem csak 5 km-rekre úgy már lehet értelme, de számolnod kell a fenntartással is.
2012. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Személyes kényelmi szempontból nekem megéri fenntartani. Egyébként ha indul a szezon szeretnék elnézni pár bmx versenyre is, akár mint induló, szóval arra is jó lenne valami. Apám autóját nem kérhetem el, nélkülözhetetlen a vállalkozásához.
2012. dec. 24. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi pénzed van még gyűjtögess vagy kérd meg szüleid pótoljanak.

ha számolgatsz akkor 100az autó 70 az átíratás(mindennel együtt) biztosítás mert új belépő vagy legalább negyed évente 20ezer. (de ha szüleidre íratod ők megkötik a biztosítást és akkor olcsóbb.)

és ennyiért ha veszel autót 100% hogy valami baja van vagy lesz egy héten belül :D szóval arra is költeni kell.

és jól mondják többiek karban kell tartani (téli gumi,nyári gumi,benzin,fék betétek...stb.)

Jól gondold át.

2012. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha a lustaság fájna.. Minuszokban tekertem anno 15 km-t munkába és viszza 15-öt. 5 km nyugodt tempóval megteszel anélkül, hogy ráfagynál a bicóra negyed óra alatt simán megvan. Felesleges emiatt autót venni. Ilyen áron pedig még egy Marutit se kapsz használhatót. Most jelenleg 8 km-t kell megtennem munkába, ráadásul hazafelé parton felfelé, és télen is fogom nyomni. Kondiba is tart és szeretek is biciklizni.
2016. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!