Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehet hatékonyan, de...

Mivel lehet hatékonyan, de kíméletesen kárpitot tisztítani egy autóban?

Figyelt kérdés
Főleg a vezető ülés koszos, ki van fényesedve az ülőlapja. Van valami tuti szer?

2012. dec. 22. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tescoban vettünk kárpittisztító habot, kifejezetten autóhoz. Nekünk bejött.
2012. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gőzzel is lehet.
2012. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Van egy olyan kárpittisztítóm, amit kaptam egyszer. Sajnos nem tudom a márkáját, összetételét. Kaptam valamikor. Sima, citromlé állagú folyadék.

Olyan, hogy a 20 éves olajfoltot kihozta a kárpitból, nem is azt mondanám, hogy kihozta, hanem újjávarázsolta. De még sorolhatnám, szerintem nincs oylan, amit ki nem szed, de a szövetet nem károsítja. Arra emléxem, mintha valami anionosságot emlegettek vlna. De egyszerűen kincset ér. Ráadásul nem is kell belőle sok, 10 éve használok fél litert, persze csak a makacsabb foltokra, így is már alig van.

Engem is érdekelne, ha valaki tudja mi lehet ez.

2012. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vagyok a plázás parkolóban 8 órán át autót takarító ember. Prevent kárpittisztítót használok, hab jön ki belőle, nagyon jó, még az illata is. De makacs foltokhoz olyat is szoktam, hogy otthon felmelegítek mikróban vizet jó forróra és a foltra folyatok belőle, majd kárpittisztítózok!
2012. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsótól kérdezném, csak kíváncsiságból egy autót mennyiért kárpit tisztítotok? Úgy 5 éve lehetett 5000.Szolnoki vok.
2012. dec. 23. 09:12
 6/6 FollowWings válasza:
Szalonban mostanában kb 12-15e, maszeknál 6-7e.. ;-)
2014. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!