Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson NPR rezó készítés (? )

Simson NPR rezó készítés (? )

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az NPR rezóról? Ér valamit, minőségre milyen? Vagy érdemesebb lenne megcsináltatni a minituningos kipufogót? [link]

(ez lenne az, átalaktott gyári) Melyiket lenne érdemesebb megcsináltatni. 60/2 minituningos hengerem van, gyári karbi nagyobb fúvókákkal(fogalmam sincs hanyas mert volt itthon többb is, a régi gépből és amelyikkel a legjobb volt azt hagytam benne, de nem is néztem, hogy hanyast raktam bele, a lényeg hogy jót megy :D )



2012. dec. 21. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A "rezót" az adott hengerhez szokták tervezni - szóval ha aki a hengert találta ki csinálta hozzá a kipufogótervet, akkor a kettőnek valószínűleg jól kell működnie együtt.


De vannak nagyon jópofa programok, amik számolni is tudják, bár ahhoz ismerni kell ilyen-olyan adatokat. Meg nem árt tudni hogy mit szeretnél és mit miért változtatsz...

2012. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
persze ezeket tudom, csak mert, vrezóért nem adok ki 220 ezreket, viszont az npr rezóról hallottam már sok jót, de sok rosszat is viszont soha senki nem indokolta hogy miért rosszm mindig csak annyi volt a válasz, hogy rossz és kész. ezért kérdeztem, hogy jó-e mert ha sokan mondják, hogy szar akkor minituningos kipu lesz
2012. dec. 22. 16:42
 3/4 anonim válasza:
Azért nincs 220k az a szerencsétlen hengerelt lemez :D Varga Robiról(Vrezo készítője) csak jókat hallottam, erről az NPR valakiről még semmit, képekből ha jól látom akkor CO2 hegesztővel csinálja, bár lehet azóta mással, Robi viszont AWI hegesztővel, az előbbi szeret átégni és nem hermetikus lenni, az utóbbi egyáltanán nem ég át és fix hogy hermetikusan zár. Robi tudtommal 15-20 között dolgozik, de lehet hogy olcsóbban is csinál.
2013. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Illetve csatlakoznék az első válaszolóhoz, ildomosabb a vezérléshez tervezett csövet használni, ez esetben a gyári csövet.
2013. jan. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!