Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 110ccm-es pitbike mennyit...

Egy 110ccm-es pitbike mennyit fogyaszthat? és hány lóerős lehet? Vmi kínai sz@r

Figyelt kérdés

haverom dicsekszik állandóan h van egy ilyen pitbikeje és h alig fogyaszt pár decit, azt mondja h erdőbe motoroztak vele 4-5 órát és alig fogyott a tankból valami, mondtam neki h nekem ne hazudjál, ja meg mondta h mennyire megy meg stb..

ha van teljesítmény ahhoz van fogyasztás is, 15 lőerőtől nem lehet több, de az h csak pár decit fogyaszt az hülyeség, vki megtundá mondani a nodmális fogyasztását és erejét?


2012. dec. 21. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Azok tényleg nem esznek sokat,viszont a pár deci az badarság.Ha 100km-re vetíted akkor kb 2-2,5 liternek kell kijönni.De mivel ez főleg terep,inkább 2,5-3l.Egy 110ccm-is blokk max 10Le,de az átlag 7,5-8Le.
2012. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja meg olyanokat mesél, h összetört benne a hátsó kerék, és így nagyobb kerekek lettek belerakva, előre és hátulra is, és most már olyan magas mint egy simson, meg hogy most már ha lecsutkázza akkor megemeli az elejét, ez tuti hazugság, de azé megkérdem a véleményeteket erről, meg ez nem is kuplungos, csak fél automata, váltania neki kell
2012. dec. 21. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Először is milyen kerék ment szét? Ha lánckerék,és hátra nagyobbat raksz,akkor tényleg erősebb lesz,viszont csökken a végsebesség.Ha előre teszel nagyobbat akkor gyengébb,és gyorsabb lesz.Ha maga a kerék ment szét,amit kétlek,és abból raksz nagyobbat,akkor a helyzet fordítva van mint a lánckeréknél.Ha hátulra nagyobbat raksz,gyengébb és gyorsabb lesz.Az első kerék semmit sem számít ez esetben.A gyerek hazudik össze-vissza,azt se hidd el amit kérdez!
2012. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendes kerékről van szó, ha lánckerékről lenne szó akkor azt írtam volna hogy lánckerék, és a lánckereket tudom h hogyan működik, csak a kereket nem tudtam, tehát a felni tört össze benne, szóval akkor ha nagyobb kerék lett benne hátul akkor jobban megy de nem gyorsul még annyira sem?
2012. dec. 21. 17:08
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és még a végsebességére lennék kíváncsi, alapméretes kerekekkel mennyi lehet a végsebessége?
2012. dec. 21. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre már nem lehet normális választ adni.Az áttételek a váltóban lehetnek mások mint a többi 110-ben.Meg persze a kerék méretét se tudom.De ha a hasamra ütök kb 70km/h.
2012. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát köszi a választ, én is olyan 60-70km/h mondanék rá, ő meg azt mondja h 4-sebességes és 110-et ment
2012. dec. 21. 18:48
 8/8 anonim válasza:
Nekem van 110 es pitbike-om és nem 60-70km/h megy -.-" hanem 90km/h-t de az hülyeség hogy 110 et megy ;D
2013. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!