Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely márkák dízel motorjai...

Mely márkák dízel motorjai jók ebben az ár és év kategóriában?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy 400eFt-alatti árkategóriában 2000 előtti évjáratúak közül melyek a jól megtervezett dízelmotorok(dízelmotorral szerelt autók) amikkel akár 200e km után is nyugodt szívvel indul útnak az ember?

Alacsony fenntarthatóság, és megbízhatóság a fő szempontom.Ebből kiindulva lehet, hogy a 15-20 éves turbósokat kerülni kéne.Nem baj ha lomha én a lassan jársz híve vagyok.

Valami megbízható autócska érdekel.


Ha nincs kedvemre való akkor marad az 1.0-1.3-as régi swift, benzinesbe jobbat nem tudok de maradjunk csak a dízelnél:(


2012. dec. 20. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Opelben az ISUZU diesel biztosan jó
2012. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
f Astra isuzu motorral, de az öreg fiat dízelek is nagyon jók. croma,tempra. Csak az utóbbiakból nagyon kevés van már és sajna azok is leharcolt állaptba vannak. de néha ki lehet fogni belőlük is jót
2012. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
amúgy ha nem találsz kedvedre való dízel autót, akkor sztem swift helyett jobb választás egy f astra.Az is van olyan megbízható, ahhoz is olcsó az alkatrész, plussz szerintem jobban néz ki, talán kényelmesebb is valamivel,nagyobb és ha baleset van abból szerintem több eséllyel szálsz ki :-)
2012. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
F Astra 1.7TD (ez az ISUZU), Croma ahogy írták is. A Croma viszont NAGYON rohad, nem fogsz találni.
2012. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyértelműen az Opel Isuzu dízele éri meg akkor, viszont ha TD akkor turbós nem?Nem okoz problémát a turbó benne?Főleg 150e Km felett?
2012. dec. 20. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Vásárlásnál nézd meg nem e folyik nagyon az olaj a turbóbol(full száraz úgyse lesz egik se).Persze bármikor megadhatja magát a turbó, de szerintem adagoló probléma sűrűbben szokott lenni
2012. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az f astrák egyébként sokkal jobban rohadnak mint az a pár még meglévő croma.De az astrához könnyebben találsz alkatrész és olcsóbban is. Egy croma viszont felső kategóris rengeteg extrával(amik jobb esetben működnek is) és 1000x kényelmesebb is.
2012. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csakis 1.9 PSA dízelt vennék. Peugeot 306, esetleg Citroen Xsara. Elpusztíthatatlanok. Ha nagyon picit akarsz, akkor Peugeot 106, Citroen Saxo, ezekben 1.5-ös, de szintén nagyon jó dízel van.
2012. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Rohad a Croma is, meg az elektronikája "kicsit" hajlamos parajelenségeket produkálni.

Egyébként ha már Croma: [link]


Ajánlott, én könnyesre röhögöm rajta magam akárhányszor elolvasom.

2012. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Peugeot 206 1,9-es szívódízel (DJZ, DJY), illetve bármelyik amit ezzel szereltek, kimegy a világból. Opelból szerintem a német motorok jobbak (X17DTL, X20DTL) és olcsóbb hozzá az alkatrész.
2012. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!