Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Mi lehet az oka annak, hogy a személyautók kombi változatát minden esetben csúnyának találom? Más is érez így?

Figyelt kérdés
Mintha valami otromba félresikeredett példányok lennének. Azt érzem, hogy nekem soha nem kellene, szabad akaratomból semmilyen kombi, és az értékét is nagymértékben csökkenti a tény, hogy kombi. Ha én határoznám meg az értékét, kb. a "normál" autó értékének 20 %-ára saccolnám a kombi értékét.

2012. dec. 20. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak azt ne mond, hogy nincs olyan kombi ami nem tetszik neked. Ha nincs akkor benned valami nagy baj lehet.
2012. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig kombink volt, már 1966-ban az első trabantunk is:) De nekünk muszáj, mert kertünk van, onnan szállítani a terményt, horgászni járáshoz rengeteg cucc kell, bevásárláshoz is praktikus. Nekem kevés lenne egy kis aranyos városi autó. Sok autónak jobban tetszik a kombi változata.
2012. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a paplan. Én sem igazán ugrálok a kombi kocsikért, de van amelyik jól néz ki.

Pl: a G Astra kombi nem rossz: [link]

De A Passat-ok kombi változatai sem rosszak: [link]

[link]

De van még pár, ami tetszik: [link]

Most ennyi. Nem hiszem, hogy nem találnál olyat, ami ne tetszene.

Ez a favorit: [link] :D

És ez szó szerint: [link]

2012. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, érdekesek a hozzászólások. Lehet, hogy én másképp szocializálódtam, mert valóban eddig még soha nem volt kombi a családban, pedig már volt jópár autónk.

Talán az lehet bennem, hogy a sima (lépcsőhátú, vagy 5 ajtós coupé) kivitel az átlagos, és ehhez képest tűnik rendellenesnek a kombi.

2012. dec. 20. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. én ellenkezőleg gondolom a dolgot. Nekem mindig a kombik tetszenek jobban. hasonlítsd össze pl.: a 156-os alfa kombi/ szedánt vagy az opel insignia, fiat marea audi 80 stb.... nekem valahogy a kombk jobban tetszenek.
2012. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már Alfa, akkor legyen a 159SW, az talán az egyik legszebb kombi, amit eddig gyártottak:


[link]

2012. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Például én nagyon nem szeretem a kombi Merciket meg BMW-ket, viszont az Audik szerintem valahogy sokkal jobban mutatnak kombiba, és igy van ez a Passatnál is. Azért is van több változat, hogy mindenki olyat vegyen, amilyen neki tetszik.
2012. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]



Azért én egy ilyennel kibékülnék :D

2012. dec. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!