Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok ilyen paraméterekkel?

Figyelt kérdés
Legyen viszonylag olcsó (mondjuk 3 millió körül egy új autó), fogyasszon takarékosan, 5 személyes, megbízható legyen, de lehessen pakolni is (tehát ne egy 200 literes valami legyen csomagtartónak gúnyolva).

2012. dec. 19. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Te bérlésről beszélsz. Bérletet tömegközlekedésre vesz az ember.

Én inkább úgy vagyok vele hogy vennék egy új kocsit 3 milláért, ha német vagy japán akkor 6-8 évig (de 10-15 sincs kizárva) minimum gond nélkül elmegy, már az első évben jobban járnék mintha bérelnék egy kocsit.

2012. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
3-ért nincs nagy kínálat új kocsikból, esetleg valami kisebb, vagy valami néhány éves nagyobb.
2012. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha takarékos, megbízhatót kellene mondanom, talán suzuki, bár tapasztalatom nincs vele, mert még nem volt nekem.
2012. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Te bérlésről beszélsz. Bérletet tömegközlekedésre vesz az ember."


Igen valószínűleg ezért létezik Lombard Bérlet nevű cég, ami autókat ad hosszú távon bérbe. :)

2012. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
havi 400ezereből + benzin egy Luxusautót is fennb léehet tartani. És ha balesetezel a saját hibádból, azt is fizeti? Nekem ha lenne havi 400ezrem kocsra, biztos hogy vennék sajátot. Milyen kocsit bérelsz?
2012. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

full casco van, mindent fizetnek


ha ellopják, és bemutatjuk a 2 gyári kulcsot+ a pajzs távirányítót (amik bizonyítják, hogy nem azért vitték el mert mi azt elhagytuk), akkor még aznap adnak csereautót


amúgy Audi A6 3.0 V6 tdi quattro

2012. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!