Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson vs. Enduro?

Simson vs. Enduro?

Figyelt kérdés

szerintetek mejik a jobb enduron belül értem pl derbi senda

és persze a többi 50-est fontos lenne a megbizhatóság teljesítmény költségek ezen szempontok szerint mejik lenne job? tudom hogy a simson is enduro


2012. dec. 15. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább Senda, ha van elég pénzed rá és az alkatrészekre.

Modernebb-korszerűbb minden tekintetben. Erősebb, vízhűtéses, különolajozás... stb.


(Még mielőtt belém köt valaki... Van Simson itthon...)

2012. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed akkor Senda. Ha nincs olyan sok akkor Simson.
2012. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm és a sendan kvül vmi más is?
2012. dec. 15. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:
DT, Motorhispania Furia (90%ban ugyanaz mint Senda)
2012. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senda, DT inkább szerintem. (Egyébként ezek nem membránosak? Nem volt még 50-es endurom, csak speedem, mind membrános volt, de nem említettétek meg a reed szelepet, ezért kérdezem.)
2012. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy nem gondoltad komolyan a kérdést :D

Lehet csak én nem kedvelem ennyire a simsonokat, de ha egy jó enduro mondjuk pl egy Yamaha DT vagy egy Simson között kéne választanom kapásból a DT-t választanám. De ízlések és pofonok :).

2012. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6


Ha lenne pénzem, akkor Simsont vennék, aztán jól megcsinálnám 70-esre, nem brutál, csak laza utcai tuningosra, tárcsafék visszajelzők, 5 sebesség, önindító... Sorolhatnám a nem túl szükséges kütyüket, amit csak azért gyártanék, hogy kiéljem ferde hajlamaim.:) De csóró vagyok, ezért csak 50-es speedre fussa... (NSR50)


Egyébként az fix, hogy DT, Senda nem lesz annyira szerelős motor, de ezért nem is az igazi... Vagyis azért néha kell hozzányúlni, hogy utána mond a haveroknak, hogy miattad megy a paripa:D

2012. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!