Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hibákat találhatok...

Lekvar Benedek kérdése:

Milyen hibákat találhatok babetta gyujtásnál?

Figyelt kérdés
Megnéztem a generátol nagyon szép hibátlan állapotba van.De a tirisztor pedig elvan törve és a generátor is kicsit régebbi....)

2012. dec. 15. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem indul?
2012. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem akar indulni bár alpbol neis akr átfordulni a fö tengely. de ha dekompreszort rá engedem akkor birom tekerni az a poén
2012. dec. 15. 13:13
 3/7 A kérdező kommentje:
bár öszinte legyek félek attol hogy van gyujtás problémálya is ...esetleg ne mtudod hogy lehetne ki mérn ia trafot vagy a tranzisztort?
2012. dec. 15. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Tekerd ki a gyertyát, tedd bele a gyertyapipába, testeld le (értesd a gyertyát mondjuk a henger bordázatához) és akkor tekerd meg. Akkor kell lennie szikrának (ha rendben van a gyujtás) Nekem olyan is volt kb 15 éve, hogy a forgó tengelynél (a gyujtásnál) el volt nyíródva az ék, így szikra még volt, de nem jó időben. Az viszont érdekes, hogy nem fordul át alapból a főtengely
2012. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,milyen tranzisztort akarsz te kimérni? XD


AZt írod,hogy csak dekompresszió mellett tudod tekerni...

Akkor necsodálkozz hogy nem indul be.

A gyújtáshoz pedig ne nyúlj,30 éve jó,ki fog bírni még 30-at.

2012. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
figyelj mivel hogy a villanytan részében nem vagyok annira othon nem tudom mit hogy mere lehet ki deriteni...) KETTÖ MEG HIÁBA TEKER UGY HOGFY DEKompreszort nem használom mert ugy meg ne makar nagyon át forogn iés nem értem a logikát de azért köszi
2012. dec. 15. 14:26
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi tirisztort... xDDDD
2012. dec. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!