Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 500E...

Milyen autót vegyek 500E forint körül?

Figyelt kérdés

Most akarom megvenni az első autómat, ti milyet ajánlanátok, ami nem is eszik sokat és nem kell állandóan szervizbe hordani sem.

23F


2012. dec. 11. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na akkor még egy szavazat az F Astrára mert tényleg jó autó!Kollégámnak meg sok havernak is az van és még nem volt rá panaszuk.Persze karban is tartják rendszeresen nincs baj vele és szerintem a Suzuki hamarabb elfog rohadni mint az Astra!Bár azért egy 3 Golf se rossz és 400 alatt is lehet kapni jó állapotúakat!
2012. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]

Én valami ilyesmit vennék. Az isuzu diesellel nagy valószínűséggel jódarabig nem lenne problémád.

2012. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Éljen a legszuperebb autó, a házmesterastra...

Emlékszem rá, mikor eladtam a suzukimat, én is nézegettem a használtautó kínálatban az astrákat... Mondjuk, nekem ugye hatalmas igényeim vannak az autókkal kapcsolatban, légkondinak muszáj benne lennie... Találtam is fél milla alatt 7db hiper szupernek mondott astrát klímával...

Elárulom, annó, két éve mind a hetet láttam. Volt közte kombi, sedan, meg csapotthátú is. Az én tapasztalatom az volt, hogy a 7 autóból 5-ből folyott a rozsda, 6-ban benne volt a légkondi, csak nem működött különböző okok miatt, a hetediken pedig látszott, hogy ütötték-vágták (3-4 átfújásnyom, leszakított opel jel elöl, lyukas kárpit, letaposott pedálgumik, kikopott kormány... Na, mondom akkor ez még esélyes, mert állítólag megy benne a légkondi, ment is, csak a motornak volt valami istentelen hangja, kék füst a kipufogóból, meg megszólalt benne elég hangosan egy csapágy... Szartam rá gyerekek, vettem magamnak egy bravát, azóta egyszer volt vele bajom, hogy kikopott a bal oldali külső kormánygömbcsukló. 2200Ft volt, meg lecseréltem 10 perc alatt. Igaz, nem egy suzuki takarékos járgány, meg tudom fúj fúj fiat, de mégis megvan az ABS, a fűthető elektromos tükör, elektromos ablak, kényelmes kagylóülések, légkondi... Többet nem nézek fapados kényelmetlen házmesterastrát.

2012. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fiat Bravo 1.2
2012. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"házmesterAstra"


DDDdddDDDDdd

2012. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Esetleg még Punto2 1.2 8V. Olcsón fenntartható, egyszerű szerkezet.
2012. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!