Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 550eFt alatt milyen autót...

550eFt alatt milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kb ennyi pénzem lesz és egy fenntartható autót szeretnék. Ezért a TDIket néztem.
2012. dec. 11. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyiért max egy öreg dízelt kapsz,szervízlakó leszel.

Vegyél egy ezres suzukit,nemlesz vele soha semmi bajod.

2012. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is szutyuki. 350 körül már kapsz normális állapotút klímával, annál olcsóbban fenntartható autót nem nagyon találni.
2012. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
350.000-ért már egész korrekt Ford Sierrát lehet venni 1.8-as TD motorral. Nem egy versenyautó, de megbizható, és szervizre is marad pénzed, ha kell.
2012. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért semmiképp ne vegyél dízel autót! De méretben mégis mekkora autó kéne! Kicsit gyűjtesz még, úgy 100-150 ezret és van egy 4-es Golfod. Azok nagyon jó kis autók és könnyű fenntartani őket, mert nem fogyasztanak sokat és megbízhatóak is.
2012. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 T5- ***** válasza:
VW Golf III vagy Vento, 1,9 TDI. Lehetőleg frissen külföldről behozottat, és nem kell megijedni a 250-300 ezret futott autóktól sem, inkább egy ilyet vegyél mint egy 130 ezerre tekert egy fél millát futott gépet. Az reális, és ilyen futásteljesítmény ezeknek a motoroknak nem téma. 350-550.000 FT-ig van választék belőlük. Szervíz költségük minimális, alkatrész ellátottságuk igencsak jó, 5l gázolaj/100km, és ahhoz képest nem is mennek rosszul.
2012. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a Vento vagy a Golf is jó választás lenne. Nem értem, hogy miért nem szabad vennie dizel autót. Ahogy észrevettem, ezt mindig olyanok mondják, akiknek benzines autójuk van, és soha nem volt még dizel autójuk. Mi nem jó abban, hogy 5 litert fogyaszt, és nem kell kinyomni a szemét is, hogy menjen egy kicsit. Annyi a hátránya, hogy nehezebben melegszik. És ha még is van valami baj, úgyis maradt még 150.000 forintja szervizre, ami után lesz egy megbizható autója.
2012. dec. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!