Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb téli gumi?

Melyik a jobb téli gumi?

Figyelt kérdés
Ezek közt gondolkodom: pirelli, hankook, michelin. Most valami gagyi 4 éveszakos van fent ami eléggé tud csúszni
2012. dec. 9. 19:06
 1/9 Zsolt75 ***** válasza:

Így nem lehet megmondani, ez méretfüggő. Javaslom ,hogy méret szerint nézz meg a neten pár gumitesztet. Én is ez alapján választottam ki a nekem megfelelő ár-érték arányú abroncsot.


195/65 R15 be akkor a Good Year Ultragrip 4+ volt kedvező árú abroncs, ami több teszten is az első 3-ba került.

2012. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zsolt75 ***** válasza:
Egyébként a michelin általában az elsők közt van , viszont egy kicsit drágább is mint a többi...
2012. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Michelin Alpin A4-et használok és nagyon biztonságos vele autózni. Elboldogul akármilyen nagy hóban, meg csúszós úton. Azt ajánlanám, bár igaz eléggé drága.
2012. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bajer ***** válasza:
Csak Matadort ne vegyél, nekem az van és hóban, sárban, tükörjégen jó, de tavasszal 7 fok alatt esőben nagyon csúszik. Egyáltalán nem szorítja ki a vizet maga alól. Ja és kínai Sangjongot se vegyél.
2012. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképp a Michelin-t ajánlom! Nekem azok vannak 7 évesek erre nem vagyok büszke :) de még mindig lekörözi akármelyik kínai vadiúj gumit... Tavaly próbáltam letaposott havas parkolóban "megpörgetni" az autót és nem tudtam! úgy megfogta hogy csak néztem. Ezzel szemben a másik autómon valami Nankang van na azt is ugyanott megpróbáltam és azzal meg 3 teljes kört írt le az autó mire megállt :)
2012. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Téli gumi esetében érdemes vékonyabb tipusut venni(természetesen csak olyat ami a felnire való) mert vékonyabb gumi esetében nagyobb a felületi nyomás.

Amugy a michelin az egyik legjobb gumi márka de ha van idöd ugorj be 1-2 gumishoz és kérdezd meg, hogy melyik a legjobb ár-érték arányú gumi.

2012. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A prémium gyártóktól származó abroncsok egyike sem lóg ki a sorból, általánosságban mindegyik jó. Magam részéről az élet igazolta dolgoknak szeretek hinni, és a Nokian-nak van csak igazi tesztpályája, mert ott laknak, ahol a hónak országa vagyon. De klasszisokkal azért nyilván nem jobb egy pl. Goodyearnél.
2012. dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Hankook van, meg vagyok vele elégedve, jó a tapadása, hóban és esőben is egyaránt mebízható.
2012. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 pagan ***** válasza:
nekem is hankook van,szerintem kiváló,most hogy megjött a zimankó kipróbálhattam és örülök hogy ewzt választottam
2012. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!