Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonra érdemes 60/2-es...

Simsonra érdemes 60/2-es hengert rakni?

Figyelt kérdés

van egy komplett blokkom, amin nincs henger(maga a blokk most lett csapágyazva, és kapott egy új főtengelyt is(német főci nem szar magyar)

Erre ugye kell henger, és érdekelne, hogy egy bővített kipunyílással, és bővített felömlős 60/2-es henger mennyivel menne jobban mint, egy sima 50/2-es henger?

végsebességbe gondolom, nem menne sokkal többet mint egy gyári de nyomatékot és gyorsulást nézve gondolom érezhető a változás



2012. dec. 5. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy akármilyen hengert. Vegyél még egy Keystone dugattyút (minőségi) és fúrasd hozzá a hengert, ezután faragd meg a minituning szerint. Simson.hu-n van róla leírás. 60-ashoz ha jól tudom 41-es dugattyú kell, de ez nem biztos, számolj utána.
2012. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak simát megfúrattam 60-ra,és érezhetően dinamikusabb a gyorsulása,végre is többet menne,de nemgyilkolom szét.

Olyan emelkedőn,ahol eddig vissza kellett pakolni 3-asba,vígan felmegy.

2012. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első hozzászólónak:

úgylesz természetesen. keresek, egy olyan gyári hengert amit fúrni kell, de más baja nincs

utángyártott hengert nem is vennék, mert ha jó minőségűt is veszek, ha jól tudom, azokból nem lehet úgy kivenni a perselyt hogy ne sérüljön. vagy ha sikerül kivenni akkor visszrakásnál lesznek gondok(bár hallottam olyanról akinek ez sikerült, de az elég mázli volt)

amúgy igen én is a simson.hu-s minitunongra gondoltam :)


egyébként köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi :)

2012. dec. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!