Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud eladó benzin-gázos...

Pájer Renátó kérdése:

Valaki tud eladó benzin-gázos calibrát?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 08:41
 1/5 pagan ***** válasza:
2012. dec. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pagan ***** válasza:
de szerintem egyik sem túl jó képességű a kettőből,én nem a gáz alapján választanék calit,állapot alapján vettem még pár éve 700 ezerért és viszonylag rendben van,viszont ezek az olcsóbb példányok nem túl ígéretesek,ha jó fogyasztást akarsz vegyél egy dízel kadettot,vagy isuzu corsát,puntot
2012. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jövőre emelik az autógáz árát 50%-al, utána meg még 50%-al, úgyhogy kb benzinárban lesz az autógáz is és gázból több is fogy mint benzinből. Max 1 évig lesz jó befektetés egy gázos autó.
2012. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a jövedéki adóját emelik 2*50%-al, nem a mostani árát a gáznak. Így bár magasabb lesz, de egyelőre még nem éri el a benzin árát.

[link]

2012. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ráadásul a gázüzem általában kicsinálja a motort
2012. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!