Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MI volt a legnagyobb anyagi...

MI volt a legnagyobb anyagi kár amit az autódon, motorodon okoztál?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Másfél éve van jogsim ,eddig ennyi:

-Kocsin: behorpasztottam az első rendszámtáblát, és rendesen összesároztam a motorteret (off road astrával XD XD)

-simsonon: letörtem a kipufogót felfogatómenetestől, itt-ott behorpadt a tank, letört a hátsó lámpa, és gyűrűtörés miatt szétb*szta a dugó az egész hengerprselyt, (most javítom), eltörtem az első teló rugóját.... hirtelen így ennyi.

Így utólag olvasva, ennél nagyobb károm az életembe ne legyen!

2009. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyéves a jogsim: forduláskor meghúztam a mellettem álló kocsi oldalát, zsebből-zsebbe 35 e ft:( A miénken szerencsére csak pár karcolás, és a lámpa tört el.
2009. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs jogsim, de biciklivel egyszer letörtem egy kocsi rendszámtábláját és a babettám felburítottam véletlen, (vizes földbe belesüllyedt kicsit) a visszapillantó tört el. De nyugi, nem forgalomba motorozok jogsi nélkül :D majd jövőre, jogsival, simsonon :)
2009. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Moped jogsim van lassan 2 éve


Simson: 2 tükör.


Honda NSR: idomok, tükör


Suzuki swift: garázsból kiállva beakadt az orra, karcok... :S


15f

2009. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

"-simsonon: letörtem a kipufogót felfogatómenetestől, itt-ott behorpadt a tank, letört a hátsó lámpa, és gyűrűtörés miatt szétb*szta a dugó az egész hengerprselyt, (most javítom), eltörtem az első teló rugóját...."

Húú te gyilkos vagy ember, próbáltál már biciklizni?

2009. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekitolattam egy amcsi autómmal egy beton villanyoszlopnak.

Lesepertem róla a morzsát, karcolás nélkül mentem tovább!!

:DD

2009. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!