Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül a kocsik közül...

Ezek közül a kocsik közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1.4-es golf

[link]

Alfa

[link]

Nem nagyon értek a kocsikhoz, ezért is érdekelne a véleményetek.Alfákról nem hallottam sok jót.Golfokról annál inkább.Golfnál csak a motor gyengesége aggaszt.

Szerintetek megéri az árát?Mi a véleményetek a kocsikról és TI melyiket vennétek?


2012. nov. 16. 13:41
 1/9 Takumi ***** válasza:
ÉN a Polot választanám. (nem golfot linkeltél). Vontatni, nem igazán érdmes egyikkel sem. A kresszt meg 75 lovas tdi-vel is belehet tartani, teljesen jól használható szerintem.
2012. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, igen Golfot néztem, de polot linkeltem végül :D Aztán a fejemben a Golf maradt meg.A Golf egyéb okok miatt kikerült a képből, így a Polo maradt.
2012. nov. 16. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Golf. Nekem az első autóm is Golf volt. A kicsi motorja ellenére én nagyon szerettem! Bátran ajánlom neked is.


Az Alfát remélem csak poénból linkelted be...

2012. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még csak most szereztem meg a jogsimat, tehát nem kell bivaly autó.Akkor az 1.4-es motor nem annyira gyenge?V inkább, megfelel a célnak?(biztonságos közlekedés-gondolok itt esetleg előzésre,autópályán való helytállásra...)
2012. nov. 16. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mégiscsak a Golfot ajánlanám :)
2012. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Golfal az van h amit találtam azok mind 99-esek v még öregebb.És azét már 13-14 éves autóért nem szeretnék kifizetni 3500-4000 v még több €-t, ami meg már ilyen utakon amik itt vannak lementek 160-200k km-t.
2012. nov. 16. 17:17
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
A IV Golfok gond nélkül elfutnak 300-350 000km-t is...
2012. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a polot ajánlom. Hidd el azaz 1.4 motor is jó, főleg egy kezdőnek:) A volkswagenek nagyon jó kocsik :)
2012. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne fosvágent vegyél! Viccesen drágák, és annyi pénzből egy sokkal jobb állapotú, fiatalabb autót tudnál venni más típusból. Még egy tesó opel is olcsóbb, pedig semmivel nem rosszabb.
2012. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!