Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzemi hőmérsékleten a kocsi...

Üzemi hőmérsékleten a kocsi lassításnál leáll, de miért is?

Figyelt kérdés
25-30 percig semmi probléma, ezt követően leáll egy kanyarnál egy váltáskor, egy kuplung benyomásra..aztán ujraindul és megy tovább, sőt ugye mikor leáll még gurul vissza kettes gáz és igy bikázva beindul..de aztán megint leáll.. sok dolog le volt már cserélve az auton..benzines befecskendezési központi. kis motor (1100)
2012. nov. 14. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapjárat mennyi melegen?
2012. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs fordulatszámmérő, viszont írtó halk amugy az viszont feltunt..
2012. nov. 14. 12:10
 3/7 A kérdező kommentje:
tudok rajta valahol állitani? alapjárati motor amugy cserélve volt, sőt a motorvezérőlje is a kis franciának, mert a régi ki se vezérelte az alapjárati motort..tehát nem is mukodott.
2012. nov. 14. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapjárati motor egy szelep, ami több levegőt enged a szívótorokba. Passz, nem tudom milyen autó. Elvileg lehet állítani, a pillangószelep tájékán.
2012. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg kicsi az alapjárat melegen, hidegen mindig kicsit jobban pörög a motor, és melegen meg annyira vissza esik hogy le is áll, szóval kicsit állítsd nagyobbra az alapjáratot, és mellette még az is lehet hogy el lehet picit dugulva a befecskendeződ!
2012. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire értesz hozzá, de az előző nem mondott hülyeséget! Én a helyedben levenném a komplett szívósort és kipucolnám. Esetleg első körben próbáld meg a PCV szelepet kipucolni, ami a kartergázt vezeti vissza a szívótorokba.
2012. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolso kettő mind nagyon szép és jó amit írtatok de fogalmam nincs hol a kartergáz kivezető se mi az a pvc meg a többit amit írtatok :SS valami kép egy ilyen peugeot 106 motorol van szó !! ? ha tudtok képet megértem.

Viszont sikerült a lefulladást elkerülni ahogy mondtátok !!! meleg motornál állitottam az alapjáraton a gázbowdennél a motortérben, és tádám nem áll le !!!!! egyszerm sEM! egy pici torpanása van egyes kettes de nem vészes..azt nemtom miért

2012. nov. 15. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!