Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy rendesen a...

Miért nem megy rendesen a schwalbib légszürövel?

Figyelt kérdés
pedig nincs ben leègszürö, csak maga a ház van de ahogy rárakom az összekötö gumit nem megy rendesen.üresben rendesen pörög.
2012. nov. 14. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

A Schwalbe légszűrője a kormány alatti alumínium takarólemez alatt található!

Ez alatt [link]

van egy ilyen burkolat [link]

ami alatt található a légszűrő betét [link]

a légszűrőtől egy cső vezet [link] a vázban lévő szívászaj tompítóig [link]


Csak ezeket kell átnézned, hogy hol van a dugulás!

2012. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy túl nagy főfúvóka van benne!
2012. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Légszűrő nélkül ne üzemeltesd, mert a beszívott por miatt hamar szétkopik a henger-dugó-gyűrű trió, és a karburátor se működik jól ha nincs légszűrő!


Leültem...

2012. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a rèszletes tájèkoztatást!! :) de nekem a motoron csak anyi van hogy a karbitól jön a gumicsœ arra amit az utokso kèpen küldtèl ès abba semmi sincs ..csak egy üres fémhà! na most akkor mièrt nem megy rendesen ha rárakom az összekötö gumit hogyha nincs benne semmi? ? nagy szimsonos vagy? lenne egy kèrdès : a fötengely ès a szimering közé kell hèzagolo lemez? (star schwalbe) ... a robbantott àbrán ugy látszik hogy van de csak az egyik oldalon
2012. nov. 14. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhiszed nekem, hogy kb. 30 éve szedtem szét utoljára Simsont?

:D


Ha jól emléákszem a jobb oldalon a gyújtás alatti szimeringház alatt van egy hézagoló (vagy olaj oszlató) gyűrű.

No persze, ha a régi turbóhűtéses blokkról van szó.

2012. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hu ..kössz most megnyugtattál mert igy raktam össze hogy a gyujtás felöli oldalon van csak!! mert a robbantott ábrábol is igy vettem ki! .... ... köszi :)
2012. nov. 14. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!