Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mi volt az első autótok...

Nektek mi volt az első autótok? Hogyan szereztétek? Kaptátok vagy gyűjtögettetek rá?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Daewoo Matiz

Részletre vettem.

2012. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok fiatal. Az én első négykerekűm nem is számított autónak, úgy hívták, hogy Trabant. De azért gurult és elvitte a gyerekeket az óvodába, bölcsődébe. sokáig spóroltunk rá, akkor még nem lehetett hitelre venni.
2012. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nincs még kocsim, de nemsokára lesz, nem is akartam válaszolni, de azt nem tudom eltűrni, hogy valaki a saját Trabantját nem nevezné autónak. Az ám az autó. Ha egyszer lesz annyi pénzem, hogy megengedhetek magamnak plusz 1 autót, akkor az Trabant lesz.
2012. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy Toyota Corolla-t örököltem.

Azaz amikor levizsgáztam, megkaptam a szüleim autóját, ők pedig vettek maguknak egy másikat.

Ez kb 7 éve volt.

2012. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vállaltam egy rakat diákmunkát, abból gyűjtögettem. Nem emlékszem pontosan, mennyi idő alatt gyűlt össze rá a pénz, (kb. 1.5-2-2.5 év?). Egy akkor 20 éves 1.1 ford fiesta mk1 volt.

Nagyon imádtam azt az autót! Igaz, kicsit nagy volt a fogyasztása, de a hangja, nyomatéka, általános állapota, kinézete nagyon ott volt!!!

Azóta álmodom róla, hogy egyszer lesz még egy olyanom, vagy abból az időből (1980) valamilyen ford (esetleg taunus, v.granada)

2012. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15.21-es: Nem azt írtam, hogy én nem tartottam annak. Mások csúfolták. Számunkra - mi akkor voltunk fiatalok - meseautó volt. 20 évig jártunk Trabanttal és ha nem pakoltuk nagyon tele, oda is felment, ahol másnak a hűtővize már felforrt (akkor a vízhűtéses autók hűtői még nem voltak olyan jók, mint a mostaniak). Fél Európát bejártuk vele. És még egy érdekesség: amikor az elsőt eladtuk, a vevő 5 év körüli kisfia ugrált a hátsó ülésen és azt kiabálta: Hurrá! Lesz "tjabantunk".
2012. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Opel Corsa gsi


a félrerakott tandíjból vettem, mert felvettek államira, így nem kellett arra költeni, helyette lett a kocsi

2012. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyes fókára gyűjtöttem. Minden hónapban 100k HUF ment a malacba egy éven át.
2012. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Mi a baj az első válasszal?
2012. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Első válasszal semmi gond. Miért kell leszavazni?
2012. nov. 12. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!