Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki UH 125-ös Burgmann nem...

Tryba kérdése:

Suzuki UH 125-ös Burgmann nem indul. Szikra van oldalsztender felcsukva, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Azóta csak teker az önindító, szikra van de mégsem indul. Tud e nekem valaki segíteni? Abban, hogy mi lehet a hiba, oldalsztender felcsukva, gyújtás van stb. Valami kis apróság szakértők tapasztalattal rendelkezők hozzászólását várom.

2012. nov. 11. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Üzemanyagot kap?
2012. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha injektoros akkor érdemes megnézni a felső holtponti jeladót. Általában csak kicsit meg kell csiszolni és már jó is lesz.
2012. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem írni hogy ha nem működik a FHP jeladó akkor az injektor egyszerűen nem fecskendez be.
2012. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2004-es karburátoros. nincs valami oldalsztender, vagy féklámpa kapcsoló ami letiltja?
2012. nov. 11. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha karburátoros, és van szikra, akkor nincs. Itt üzemanyag ellátási gondok lesznek. Eldugult benzincső, iylesmi.
2012. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

OKÉ!


Köszi a segítséget! Ez irányba megyek tovább.....

2012. nov. 12. 08:54
 7/8 O.Gyuszi79 válasza:

Sziasztok!

Nekem meg egy injektoros 400 asom van és ugyanigy nem indul. Szikra van injektort kivettem a helyéről és ha inditozom adagol .Ennek ellenére mégsem indul

Még csak nem is probál indulni.

Simán utközben ált le és tanácstalan vagyok.

Valami ötlet vagy tapasztalat valakinek?

2017. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vezérlés nem ugrott el?
2017. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!