Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Veletek is ordított az oktató...

Veletek is ordított az oktató mikor tanulóvezetők voltatok? Forgalomban

Figyelt kérdés
Szeged az Adti-nál vagyok és bár 24 órát levezettem, de egyre rosszabb. Ma a barátnőm gondoltam elhívom, hogy beülve hátra, de nem engedte,mondván 200 000 Ft-os bírságot jelent ha megfognak. Övült, mintha azt várná, hogy amit kreszből megtanultam rögtön át tudjam helyezni gyakorlatban is. Rendkívül irritál már. Ő azt mondja, hogy így szoktat minket a stresszhez. Engem zavar, elvégre 5200Ft 2 óra ami másfél ugye és van, hogy 15-25 percig az ő ügyeit intézve szaladgálunk. Ha én fizetek, akkor csak nem ezt várom el. Átmenjek esetleg más iskolához vagy az már késő lenne? Véleményetek?
2012. nov. 9. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp válassz másik oktatót.Így csak téged is zavar,még jobban elrontasz mindent.Igazad van te fizetsz :)
2012. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy bunkót. Nekem igen nyugodt oktatóm volt. Én tuti nem maradtam volna olyannál, aki ordítozik. Sőt, volt egy ismerősömnek, hogy ütötte a kezét, ha nem jól váltott. Egyiktől sem tanul jobban az ember.Ismerősöktől biztosan kapsz ajánlatot jó oktatóra.
2012. nov. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nincs joga ordítani, ez egy idegbeteg, nem így kell stresszhez szoktatni


a barátnős dolog meg szerintem hazugság

az oktatóm maga ajánlotta, hogy hozzam el egyszer a párom, hogy megnézze, hogyan fejlődöm

2012. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*bocs, természetesen nem te hazudtál, hanem az oktató
2012. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátul azt szállítasz akit akarsz. Válts oktatót, az iskolán belül akár. Mi az hogy üvöltözik a fizetővendéggel?
2012. nov. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen válassz másik oktatót.

Én is egy taplót fogtam ki, csak én nem nagyon ugrálhattam mert a katonaság fizette az egészet. Hihetetlen bunkó volt, kiabált mindenkivel es mi nem 15-20 perceket vártunk rá hanem órákat amikor a tescos magybevásárlásait intézte. Természetesen az órákat is elcsalta, aztán felajánlotta hogy vehetünk tőle plusz órát.

Mai fejjel már biztos nem hagynám annyiba a dolgot.

Nyugodtan nyisd ki a szádat hiszen te fizetsz es ez ugyan olyan szolgáltatás mint akár egy wellness szállodai. Te pengetsz, akkor elvárhatod hogy azt kapd amit szeretnél.

2012. nov. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

"Veletek is ordított az oktató??"


Igen.

Azt ordította, hogy menjek már le a járdáról!!

:)

2012. nov. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Páromé orditott egy nebuló társával, (mert ketten mentek vezetni, így volt ott a párom is). De a srác nagyon kihúzta a gyufát, mert vagy ötvenszer elmondta, h így ne csinálja, normálisan meg minden, de ötvenegyre kiakadt és leuvoltotte a gyerek fejét. Amúgy nagyon jofej hapi, mert jó oktató elsőre átvette a párom mindenből.

Én simán visszauvoltenek, sőt kiszállnak a kocsiból a legnagyobb forgalom kellős közepén és otthagynam. Azt akkor gyakorolhatja a stresszes vezetést.

2012. nov. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én tuti megmondanám neki, hogy fogja be, mert elhúzok, és nem kap pénzt... Vagyis, ha ennyire zavarna, hogy üvöltözik.


Nekem a legidegesebb oktatóm, az kismotorjogsinál volt, de ott se ordított, csak mondja, hogy 'Húzzad te fafejű, toljadneki!' Meg ilyeneket. (ketten mentünk, de csak 20-al mertünk, mert bringa után mentünk az oktatómotorra, szóval para volt.)

2012. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!