Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318,1984-es. Vélemény?

BMW 318,1984-es. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tehát egy BMW 318-asról lenne szó. '84-es évjáratú, 5 fokozatú manuál váltó, szokásos 1766 köbcentis motorral. Az érdekelne, hogy akinek van vagy esetleg volt mik a tapasztalatok? Érdemes lenne ilyet vennem? Régen volt egy ilyen gépünk de túl lett anno adva rajta de nekem azóta is nagyon tetszik. Azzal is az volt a probléma, hogy sokat fogyasztott. De ennél a típusnál mik a további buktatók ha vannak? Akár motorilag, akár a kasznival kapcsolatban, menetstabilitása meg hasonlók érdekelnének.

2012. okt. 26. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A blokkal nem lesz bajod ha egyszer felújítod (ha kell, sokat bírnak), a kasztni hajlamos megadni magát a szokásos helyeken, a menetstabilitás a futómű és a gumik állapotától függ, ugyanúgy mint bármelyik autónál. Na meg a vezetési stílustól, de jóindulatú, ha nem baromkodsz vele nem teszi ki a seggét.


Fogyasztás olyan 7-9liter között áll meg, ez az egyedüli buktató. Lehetőleg ne nagyon olcsókat nézegess, azok le vannak ütve.


Gondolom nem akarod úgy csinálni mint én, hogy nulláról építed fel a jó kasztniba a többit. :)

2012. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Hát nem az a szándékom!:) Akkor az ilyen 200ezresek azok nem az igaziak?
2012. okt. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!