Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogóhenger látható a...

Tibi18 kérdése:

Milyen robogóhenger látható a képeket? ( többi lent )

Figyelt kérdés

képek: [link]


[link]



Ki kellene cserélni a hengert mert már fúrni nem lehet . Ezért kellene egy új . Csak nem tudom milyen blokk ez mert ez kínai motor .A motor egyébként 50-es .Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. okt. 23. 11:53
 1/8 A kérdező kommentje:
El írtam ... képeken .
2012. okt. 23. 11:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha beírnád a motorod típusát akkor megtudnám mondani hogy milyen henger kell rá.

Egyébként sok kínai motor minarelli blokkos.

2012. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
oldalról is fényképezd le, meg ha megírod hogy milyen moorhoz kell akkor lehet hogy kép nélkül is meg udjuk mondani.
2012. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez a baj , hogy nem tudom a motor típusát . Azért nem találok rá hengert . De le fényképeztem mind a 2 oldalról is . Itt vannak a képek:

[link]


[link]

2012. okt. 23. 14:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudja senki , hogy ez milyen henger és , hogy milyent vegyek ami 100% , hogy jó?
2012. okt. 27. 02:24
 6/8 Oyle válasza:

Lehet, hogy a robogódról is kéne tenned egy fotót, hátha segít. Ha megvan, hogy mi a robogó típusa, akkor már könnyen lehet segíteni a hengerkérdésen.

Egyébként tényleg majdnem az összes kínai 50-es ún. Minarelli-licenszes blokkot használ. Ami a valóságban annyit tesz, hogy majdnem tökugyanaz mindenük, mint az eredeti Minarelli blokkoknak, csak minden sokkal gyengébb anyagminőségben. De általában a szokásos Minarelli alkatrészek 90%-a passzol a kínaiakra.

2012. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Nem ilyen a robogó amiről szó van , de a blokk az tök ugyan ez. Még kinézetre is .

2012. nov. 1. 21:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt meg lehetne csinálni , hogy pl bele rakom egy f12-es blokkját? Az alkatrész miatt ...
2012. nov. 1. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!