Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Fiat...

Lacko1996 kérdése:

Mi a véleményetek a Fiat Grande punto-ról?

Figyelt kérdés

1.4-es motorral gondoltam

Fogyasztására lennék kiváncsi, alkatrészellátására és a megbizhatóságára.

Újonnan magyarországon hol és mennyiért lehetne venni?

Csak korrekt válaszoknak adok pozitiv értékelést


2012. okt. 18. 19:12
 1/5 anonim válasza:
0%
Én kétszer is meggondolnám, hogy vegyek-e Fiatot.
2012. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam pedig kétszer is meggondolnám, hogy hallgassak -e olyanra, aki azt írja, hogy kétszer is meggondolná, hogy vegyen -e Fiatot :)


Jó kis autó egyébként, az 1.4-es nem eszik sokat, az alkatrészellátással nem lesz gondod és olcsó is (mármint az alkatrész). VW szintű megbízhatóságra nem kell számítani, viszont összességében még így is jóval olcsóbban fenntartható szerintem, mint valamelyik német "csoda".


Ha használtan veszed, akkor meg többet számít az állapot, mint a márka és a típus.

2012. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Netes Laci válasza:

Annak ajánlom aki kétszer meggondolná..: Nekem van már 4 éve, az enyém 1.3Mjet /diesel ugyebár/ és én olajcserén és szűrőkön kívül még nem költöttem rá. Másfél éve porlasztóhibás (vagy magasnyomású rendszerhiba, hidegen ráng néha meg kihagy de ha meleg olyan mint az új) és nem bír összeborulni...más mai dieselek pl peugeot HDi-k,Renault DCi, VW PDTDI-k megállnak egy porszemtől..ez meg hibásan is több mint 500km-re totális megbizhatósággal visz.

Remek futómű, D-opel corsaval megegyező,kényelmes ugyhogy nekem bevált..(emellett eszik 4,5litert)..

jó kis kocsi :)

2012. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 glock21 ***** válasza:
Enyém 1,4 8szelep benzin. 130ezer km. Eddig hibátlan volt, most lett bendixes. De ez nem jelent semmit, c-max 80ezernél és yaris 100ezernél ugyanezt a hibát produkálta ismerettségi körömben. 5,5-6l városon kívül, Városban 7-8. Nem rakéta, de azért megy. Nem lehet különbséget tenni megbízhatóság terén közte és német, vagy japán testvérei között. Jöhetnek a "csak olasz autót ne" vélemények.
2012. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem T-jet Sport volt. 120ezerrel adtam el, hibátlan autó volt. Nem evett keveset (akár 8-9 körül is kért ha hajtottam), de nem voltak komoly gondok vele. Jobb autó a Polonál sokkal. Ne halgass azokra akik szerint rossz az olasz autó!
2013. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!