Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonon ha van hátsólábtartó,...

Simsonon ha van hátsólábtartó, büntetnek érte?

Figyelt kérdés
Persze minden papír megvan a simsonhoz( a biztosítás). Van rajta hátsó lábtartó, de mikor megfog a rendőr nem ül mögöttem senki. Akkor büntethetnek a hátsólábtartóért?
2012. okt. 15. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgyhallottam hogy igen...
2012. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Attól hogy alkalmas utas szállítására attól még nem büntetnek.

2012. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csúnya lenne ha büntetnének érte.
2012. okt. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is rajta van, de nem büntettek érte. Mondjuk én kerülöm a rendőröket, mert ha sietek akkor ne állítsanak már meg igazoltatni. És ha Simsonnal vagyok akkor mindig sietek. :D Van nekem is biztosítás, bukó, jogsi. Simsonon elvileg csak egy személy utazhat. Tehát utast nem vihetsz. Az hogy a lábtartó rajta van, csak egy dolog. Majd ha viszel utast is, akkor büntethet, de addig nem. Ez olyan mint az autónál. Akár 6-7 ember is elfér egy 5 személyes autóban (keservesen de elfér). De ha nem ülnek benne csak 5-en akkor, nem büntethet azért mert illegálisan többen is elférnének benne. (kicsit zavarosan írtam le, de hátha érthető)
2012. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mostani 50-es robogókon is szokott lenni gyárilag hátsó lábtartó.
2012. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én is úgy hallottam, hogy beleköthet a rendőr már azért is, mert van hátsó lábtartód ...
2012. okt. 15. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Beleköthet de ha belekötekszik mond azt hogy így ve3tted és kész. Én is sokat járok Simsonnal és eddig egyszer se szolt a rendőr a lábtartóm miatt.
2012. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért szólna már? Benne van a Kreszben, hogy nem lehet a motoron hátsólábtartó? Nincs! Akkor szólhat, ha utast viszel.
2012. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!