Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Minikről?

Mi a véleményetek a Minikről?

Figyelt kérdés

Évek óta bele vagyok szerelmesedve a Minibe, és egészen biztos vagyok benne, hogy egyszer ilyen autóm lesz! Nem volt még autóm, majd akkor lesz, ha megkerestem rá a pénzt. (sajnos elég peches voltam az elmúlt 1-2 évben az állásaimmal)


Azért merült fel bennem a kérdés, hogy vajon mások mit gondolnak róla, mert egy ismerősöm valamelyik nap elkezdte mondani, hogy mennyire presztízs autó, és nem éri meg az árát, mert csak a márkát kell rajta megfizetni, amúgy meg az elektronikája szar...

Ti mit gondoltok erről az autóról?



2012. okt. 14. 14:50
 1/9 anonim válasza:

Szívem vágya egy régi mini vagy egy régi fiat 500-as. Aranyos kis autó mind a kettő.


[link]


[link]

2012. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerősödnek igazavolt,tetszetős kis /női/autó,de nagyon nem éri meg az árát.


Viszont aki új minit vesz,azt vélhetőleg nem a 60 hónapos hitelkonstrukció motiválja..

2012. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, tehát megállja a helyét az, hogy női autó :) És nem újat vennék, hanem használtat mindenképpen. Újra sosem tudnám összespórolni a pénzt
2012. okt. 14. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé magas az ára ahhoz képest amit nyújt - mint bizonyos ruhamárkák, az emblémát/jelvényt/cimkét fizeted meg (vagy az Apple termékek, de ezt csak halkan mondom, nehogy a mániákusok megtaláljanak és 0%-os legyen a kommentem.. ;D )... De ha az tetszik, akkor vegyél azt, engem se lehetne lebeszélni a régi járművekről amik sorban kidőlnek alólam. :)
2012. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hányas évjárat!Ha ilyenre gondoltál [link] a haveromnak volt 1.6 Bmw motoros állandóan szívott vele,mindig volt valami baja(lehet egyedi probléma) és az alkatrészek drágák hozzá!Alig tudta eladni!
2012. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a pont: "Aranyos kis autó"

Az lehet, de nem jó, nekem semmi pénzért nem kellene!

2012. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az attól függ mit ér meg neked, ha ez a szíved vágya, akkor lehet megéri megvenni, mert jó érzéssel tölt elm boldogságot okoz, stb... egyébként viszont ha racinálisan nézed a dolgot, ár érték arányban nem jársz jól, ez egy olyan autó, mint az új bogár (VW Beetle), ami '96-ban jött ki, vagy a smart. Tehetősebbek Státuszszimbóluma, nem kifejezetten praktikus, sok helyen 2. v. 3. autó. Persze használtan nem buksz rajta annyit. De példának egy sima 1.6-os mini ára kb másfél-szerese egy hasonló, más márkájú autóénak ha nem több... Igaz vezetési élményben elég jó, és stílusos, egyedibb autó
2012. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nagyon kifejtették elöttem már. sajnos tényleg sokszor elromlik, drágaák az alkatrészek hozzá, és ha márkaszervizbe vinnéd csaka bmwbe viheted ahol bizony nem ismerik a pénzeket csak 20 000 es felett! Annyi pénzért már használtan most nem ajánlattételként de jobb márkát is találsz meg sokkal magasabb preztizsú autot. MINDENKÉPPEN probálj ki más ehhez hasonlo árban lévő automárkát és érezni fogod miért kell sokszor elvonatkoztatni a szíved vágyátol :)
2012. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mocskos drága, az alkatrészellátása meg főleg. Kb. kétharmadáért veszel egy Corsát, ami ugyanazt tudja, és sokkal olcsóbb hozzá minden.

Csak és kizárólag a divatot, a nevet fizeted meg vele.

2012. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!