Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4-es benzines opel astra...

1.4-es benzines opel astra classic 2, mekkora fordulatszámon kell tartani h elkezdjen kipörögni a kereke?

Figyelt kérdés
szóval mekkora gázt kell hogy adjak neki hogy elkezdjen kaparni a kerék?
2012. okt. 13. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Pontosan 4863-as fordulaton kell tartani a motort és akkor ki fog pörögni.
2012. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy öcsi. Kérdezd meg a szüleidet erről, kíváncsi vagyok, hány évre tiltanak el az autózástól. Okoskodok kicsit. "Garázsból kiálláskor már próbáltad", ugye. Megkockáztatom, a motor hideg volt, és rábízták az okos szülők a felelősségteljes 14(vicc) éves gyerekre, hogy álljon ki, hagy tanuljon vezetni, mert az NFS sorozaton nőtt föl. Nos, az autó NEM erre való. A G Astra nem versenyautó. A blokkok rohadtul nem szeretik ha hidegen pörgetik őket. Ajánlom olvasd át a kézikönyvet, ami ugye full laikusoknak szól (mint te vagy), abban is pirosan, nagy betűvel le van írva, hogy üzemi hőfok előtt nem szabad pörgetni. Az, hogy lefulladtál, az meg azért van, mert egyszerűen még gyerek vagy az autózáshoz, nem véletlenül 14 évesen az embernek robogóra lehet csak jogsija (sőt,jövőre az is már 16 lesz). Kívánom, hogy egyszer lássa meg apád, hogy miket próbálgatsz te az autóval, esetleg találjon meg egy rendőr, és tiltson el még évekre a jogsitól. Örülj neki, hogy ennyi idősen el vagy úgy kényeztetve, hogy autóba ültetnek, pláne egy ilyen komoly gépbe. Félreértés ne essék, Én is 15 évesen ültem először autóba, ami egész konkrétan egy akkor 12 éves 54 lóerős Skoda Felicia volt. Másfél éve volt már jogosítványom, volt váltós motorom is, nem volt idegen. De hogy ilyeneket csináljak, meg sem fordult a fejemben. Engem nem engedtek beülni a G Astránkba egyedül, még így majdnem 18 éves fejjel is, csak úgy mehetek vele, ha valamelyik szülőm mellettem ül. Saját magam egy F Astrát hajtok, és azzal sem ökörködöm. Szeretném még, ha 10 év múlva is bele tudjak ülni, és ne a blokkot kelljen összelegózni. Úgysem fogadod meg, úgyis ugyan annyira buta maradsz, de remélem kicsit átérzed, hogy ami a tiéd, arra vigyázni kell, ami meg NEM a tiéd, arra FŐLEG!
2012. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!