Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Suzukiról?

Mi a véleményetek a Suzukiról?

Figyelt kérdés

Sokaktól, hallom, hogy papír kocsi, nekem nem kéne, csicska kocsi, stb. Nekünk volt 12 évig Suzukink és semmi baja nem volt, csak bizonyos okok miatt most lecseréltük (egy másik Suzukira). Volt olyan ismerősöm aki szintén lehordta a Suzukit, de pár év múlva neki is Suzukija lett. Nem értem miért hordják le a Suzukit, elsőnek elég jó kocsi, megbízható, igaz ha karambólozól akkor csúnyán összetörik, de szinte hozzá tudsz a leggyorsabban beszerezni alkatrészt, ráadásúl félig magyar.

Nektek mi a véleményetek, mit gondoltok a kocsiról?



2012. okt. 12. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy te vagy a 128 milliomodik ember, aki ezt, vagy ehhez hasonló kérdést tesz fel ide! Írd be a keresőbe, hogy: Suzuki, és máris megkapod a választ, hogy mi a véleményük az embereknek erről az autóról! Eléggé megoszlanak a vélemények. Van aki szidja, van aki dicséri, van aki észérveket hoz fel mellette-ellene, de kompromisszumot sosem fog kötni a két tábor!


Tisztelettel egy Suzukis!

2012. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát érdekes, egy iléyen kérdést se találtam, meg mikor kiírta, akkor kihozta volna.
2012. okt. 13. 00:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!