Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri e MotoWell magnet 4T-t...

Megéri e MotoWell magnet 4T-t venni?

Figyelt kérdés
Szóval megéri e újonnan venni egy MotoWell Magnet 4t-? Négy ütemű nem a sebesség a lényeg menjen 50-el és kész faluban lakok,van kb 3 km-en egy nagyon rossz út teli van kátyúval de utánna szép sima út van és elötte meg kb 5 km hosszú sima jó egyenes,szóval huzamosabb ideig mennék vele nagyobb tempóban és akkor megéri e venni egy ilyent? Használt robogókat nem szeretem mert ki tudja hogy járatták be őket meg hogy gyilkolták e vagy szépen mentek vele,azt halottam hogy nem olyan rossz ez a márka olcsó hozzá az alkatrész is szóval vélemény? (ÚJONNAN!)

2012. okt. 11. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
jó robogó, nincsenek vele komolyabb gondok, csak annyi hogy max 60-65 bir menni:(
2012. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

50-65 nekem bőven elég sőt még a rossz úton a kocsikat is lehagyom mert kocsik csak 10-20-al mehetnek kátyuk miatt én meg vígan kikerülöm őket kétkerékkel.

Várok még 3-4 kommentet és csak úgy döntök :) Eddig 1 pont

2012. okt. 12. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rossz gépnek, egy tele tankkal elmegy olyan 200-250 km-t. Csak picit lomha a 4 ütem miatt.
2012. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vezettted nér? Vagy sokszor kell szerelőhöz vinni?
2012. okt. 14. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Még nem vezettem, csal általában az 50-es négyüteműek lomhák. 4T Kymcoval mentem, az tényleg lassú, de eddig semmi baja, pedig jó pár ezer kilóméter benne van. Szerintem nem lehet rossz választás.
2012. okt. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Waffi BalD válasza:
Crogen Rs robogóm van , 1500 km-et mentem vele , nincs semmi hibálya
2012. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HA ugyanezt mondod 20 000 km múlva, akkor állva megtapsollak
2012. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is ilyen motorom van, már mentem vele 7000 km-t és semmi baja.

Simán megy 70-80-at.

Megéri megvenni mert nagyon szép motor, az enyém piros színű.

2013. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!