Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv, Nekem olyan problémám...

Üdv, Nekem olyan problémám lenne, hogy van egy Mercedes E 220 d 96" klímás autóm, amin nem működik hibátlanul a fűtés. MI LEHET A GOND?

Figyelt kérdés
Már több szervízben jártam és bármennyire is érdekes de pontos válasszal senki sem tudott szolgálni. A gondom az, hogy alapjáraton hideget fúj, viszont menet közben minimum kb 3000 fordulattól meleget. De ahogy megállok akár egy piros lámpánál már vissza is hűlik rögtön. Termosztát cserélve lett, a motorhőfokom hibátlanul mozdulatlan. Nem szeretnék szét fagyni így a tél kezdetén.

2012. okt. 8. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Miféle szervizekben voltál te? Ezt ki kell mérni.


Budapesti vagy?


Hozzájuk [link]


Vagy hozzájuk [link] vidd el. Utóbbinál, a Cool mobilnál voltam mikor az autóm csak meleget fújt, kimérték pár perc alatt, hogy a klíma csap. A tied elég érdekes. Nekem is Mercedes van. Tippelek én arra is, hogy a középkonzolod hülyült meg!

2012. okt. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 124es 300D-m van,detto ugyanebben a cipőben jártam pár éve,a keringető szivattyú volt a bűnös.Csak menetközben fűtött.Én először levettem a vízpumpát azt hittem letörtek a lapátok,de tévedtem:)
2012. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Heves megyében lakom, tehát az itteni színvonal gondoltam Én is , hogy nem egy pesti szervíznek megfelelő. Volt aki felvetette ezt a keringető szivattyú problémát mint lehetőséget, de szeretnék biztosabbra menni mielőtt mindent kicseréltetnének Velem. Ami még fontos lehet, hogy alló helyzetben, vagy akár menet közben hiába állítom a hőfok tekerővel, egyik oldalon sem változik semmi. A levegő fújási ereje még csak csak jó lenne, de most teszteltem és a hőfok ugyanúgy álló helyzetben meleg, menetközben melegebb. Plusz, a könyöklőnél hátra egyáltalán semmi. Köszönöm az eddigi segítséget is. De ha esetleg lenne még ötlet az jól jönne.
2012. okt. 9. 09:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat az előbbit elírtam, tehát állóhelyzetben hideg és menetközben meleget fúj. Volt olyan ötlet is, hogy talán ezt a keringető szivattyút vagy legalábbis azt a dolgot, ami a szélvedőmosó fűtéséért felel, ki lehetne kötni és, hogy csak egy csővel pótolni a hiányt, és akkor a szélvédőmosó fűtetlen marad, de talán a benti fűtés megoldódik. Ezt jó ötletnek tartjátok? De az mitől lehet amit ez előbbiben írtam, mert szerintem az is lényeges.
2012. okt. 9. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha bontott E osztály alkatrész kell akkor van Fóton egy srác aki ilyeneket bont.

Votisky Zoltán: (+36) 30/90-60-80-3

2012. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A bontott alkatrészes hirdetés sajnos egyenlőre nem megoldás a problémámra.
2012. okt. 9. 12:25
 7/9 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm.
2012. okt. 9. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha Heves megyei vagy akkor keresd fel Egerben a Várhegyi Mercedes szervizt!

Eger, Váci Mihály u 62.

2012. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 merci124 válasza:
Nekem egy 124 es mercim van és nekem is fűtés problémám van! Több szerelőhöz elvittem, de egyenlőre még senki nem tudta megcsinálni! A levegőt fújja, csak éppen az utastérbe nem csak a hideget. A szerelő mondta, hogy autovillamossági szakemberhez kell elvinni, mert a hőmérséklet állító valószínűleg nem jó és én hiába állítom a hőmérsékletet nem engedi be a meleg levegő. Szóval azzal a panellel kell valamit csinálni ahol állítom a hőmérsékletet! Nekem ez a problémám sajnos és még nincs orvos aki meggyógyítaná! Természetesen olcsón! :)
2013. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!