Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a suzuki gsx...

Mit gondoltok a suzuki gsx 1100f motorról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép motor nagyon, csak kár hogy nem lehet legálisan kihasználni a teljesítményét.
2012. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha igy gondolkodunk, hogy nem lehet kihasználni, akkor még a 125ös is sok lenne szinte. Amúgy szerintem is nagyon jó motor.
2012. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem. De az ilyen 1000 ccm feletti gépekkel az 1-es és a 2-es kivételével nem is nagyon kell használni a többi fokozatot MO-n ha betartod a szabályokat.
2012. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és egyébként kényelmes?
2012. okt. 9. 07:01
 5/7 A kérdező kommentje:
ne nézzetek hülyének hogy megkérdeztem hogy kényelmes-e a moci:D csak azért kérdeztem meg mert ilyen mocit veszek,és kíváncsi vagyok rá hogy milyen,és ugye ez egy túramotor és akkor inkább hosszabb utakra mennék vele és akkor azért jobb ha kényelmes
2012. okt. 10. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan kényelmes, mint egy igazi túramotor, de sokkal kényelmesebb, mint egy sportgép, ezért is sport-túra motor :D Kinek milyen az igénye, ez attól függ, szerintem elég kényelmes, mert ültem már gsx 600f-n, de nem hosszabb távon.
2012. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. okt. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!