Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vegyek 300ezerért?

Mit vegyek 300ezerért?

Figyelt kérdés

Milyen autót ajánlatok nekem?

(Nem Suzukit nem veszek)


2012. okt. 5. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nagy levegőt...

...ugyanis ezért a pénzért még buzukiból is szinte csak a szétütött legalját kapod, nem hogy másból.

A '90-es évek elejéről mondjuk még rádsózhatnak valami összetákolt bontószökevényt, amelyiknél már szinte a blokkot is a gitt tartja.

2012. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Astra F,II Golf vagy III,Lancer,Swift
2012. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

[link]


[link]


itt van egybol ketto szuzit felejtsd el ezek 100 szor jobbak meg 20 evesen is mint egy uj suzuki nekem is 124 es em van most tartok 600000 km nel es telen nyaron pocc rof mar 5 eve alkatresz annyi hozza mint egy suzukihoz de nem kell javitani 6/7 litert fogyaszt de mentem mar vele 5.5 literrel is 100 kmt! szoval csak okosan

2012. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni hogy csak kb fél évre kell utána úgyis eladom.(veszek másikat ha összejön rá pénz)

Télen induljon meg ne essen ki a motor belőle ennyi lenne a kérésem.

Én is Astrán gondolokodom vagy Golf de meghallgatok mindent.

2012. okt. 5. 22:01
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

Golfot semmiképp ne vegyél, annál még a Suzuki is jobb.

F astra jó ötlet még..

2012. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Daewoo
2012. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már megint felhozzátok ezt a szemetet mikor oda írta, hogy nem vesz. F astra, Golf ahogy előttem is írták, de ennyi pénzért már kapsz egy nagyon jó Ladát és abba jó esetbe nincs még 100ezer km se és ugyan azt tudja mint ezek a régi nyugatiak.
2012. okt. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 atilis ***** válasza:
Suzuki Swift, még olaj nélkül is elmegy fél évig, aztán még eladásnál sem buksz rajta sokat.
2012. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ha csak fél évre kell akkor egy Lada 2101 vagy 2103-at vennék. Még mindíg nagyon jó kocsik és értékállóak. Ha vigyázol rá akkor annyiért el is tudod adni amennyiért vetted. Szemben egy F Astrával mondjuk amit nem valószínű hogy tovább is tudod adni amennyiért vetted, mert ugye +1 tulaj meg sok km ami leviszi az érékét, de a Ladánál nem. Ezel szemben a Lada megeszik 8 litert is, míg egy F Asra mondjuk szerintem beéri 6.5-7 literrel is. De ha Ladát nem akarsz akkor én is az F Astrát ajánlom. Golfot ne vegyél, azok már szét vannak rohadva, sok tulajuk volt és sok km is van bennük, meg a lektöbbet azért artják mert ritkán hibásodik meg és lehet nyúzni, magyarul igáslónak.
2012. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha a mercit veszed el se akarod majd adni!
2012. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!