Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Rio 1.5 CRDI EX-ről mi a...

Kia Rio 1.5 CRDI EX-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek hány km-ert megy el ha egyáltalán nnics bántva és 40 év körüli nő használja?

2012. okt. 5. 09:55
 1/2 atilis ***** válasza:

Nem írtad, hogy újról, vagy használt autóról van-e szó? Én ültem benne, és vezettem is, mind a dízel, mind a benzines változatát. A motorról csak jót tudok írni, az autó kényelmes, jó a futóműve, a belső kialakítása is nagyon profi, nem csörög - zörög benne semmi. Mivel a Kia 7 év garanciát ad az autóra, ezért nyugodt szívvel lehet használni, biztos, hogy sokáig autó marad. Ha meg nincs bántva, és nem sokat használjátok, akkor egy benzines lehet, hogy jobb mint egy dízel. Egyetlen negatívuma szerintem, az ára. De ha használtat nézel, ott ki lehet fogni jókat, bár, nem sok szaladgál belőlük az országban.

Amivel még bajban lehettek, hogy nagyon kevés márkaszerviz van az országban, Pesten kívül 1-2 nagyobb városban van szervizük.

2012. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vizéli László ***** válasza:
Nekem 2007-es sedan 1.5 crdi Riom van. Fél évet hajtottam, mikor esedékessé vált a műszaki. Csak 2 szimeringet kellett cserélnem, az is műszaki után lett cserélve (3000ft/2db). Lassan 1 éve nálam lesz az autó és eddig nem volt rá semmi panaszom. 4,5-6 liter a fogyasztása. Maszek szerelőhöz viszem, és csak dicsérni tudja a márkát, és ezt a jól összerakott Riot. Amit kicsit szokni kell az a billegős futómű. Nagyobb kanyarokban billeg, erős gyorsuláskor ágaskodik, fékezéskor bólint és jobban megérezhető benne pályán az oldalszél, de abszolút megszokható és megéri az árát.
2013. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!