Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW-n rádió kódja?

VW-n rádió kódja?

Figyelt kérdés
Megvan a kódom, de nem tudom beírni, mert csak a SAFE felirat van kiírva, és elvileg meg kellene jelennie az 1000-nak. Mit csináljak?
2012. okt. 4. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Kezdd el nyomkodni a csatornaszám gombokat, és megváltozik a felirat.
2012. okt. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Benyomod a bekapcsoló gombot, vársz 8-10 másodpercet és meg fog jelenni az 1000 felirat.


Azokat a gombokat kell nyomkodni amivel csatornákat is váltasz.

Balról jobbra haladva az első jelenti az 1-et, a második a 2-őt, a harmadik a 3-at és így tovább


Ha mondjuk 1234 a kód akkor értelemszerűen addig kell nyomogatni az 1. a 2. a 3 és a 4. gombot amíg meg nem jelenik a kívánt szám.

A 4.et például 4x kell megnyomni, hogy 4 jelenjen meg.

Remélem érthető. :)


Ha sikerült beírni a kódot akkor azt a gombot kell megnyomni ami bal oldalon van a 'BAL' felirat alatt: 2 nyíl jobbra (gyors előretekerés gomb...)

Ha elég ideig nyomva tartod akkor meg fog jelenni a learn felirat vagyis 'tanulás'. Ezt követően megtanulta a rádiót a kódot. A következő akku saru levételig nem is fogja elfelejteni!

Jó szórakozást hozzá!

2012. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4-es Golfom volt azért tudom ennyire. :D
2012. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, de végül nem így kellett. Nálam (Passat B5) a TA és a TP gombokat kell egyszerre nyomni, amíg meg nem jelenik az 1000, a kódot átírni, utána megint egyszerre a 2 gombot. Gondoltam leírom, hátha másnak még segít.
2012. okt. 6. 16:50
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Vw eos esetében nem tudjátok véletelenül a megoldást? A kódot szintén ismerem, de nem tudjuk bevinni.
2017. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csaba196803 válasza:
Viszontlátásra sharan béta magnó kódja kellene,ha valaki tud segíteni sorozatának VWZ1Z2C8046707 Köszönöm remélem tud valaki segíteni
2020. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!