Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a vélemények Opel vivaro...

Debiztos kérdése:

Mik a vélemények Opel vivaro 1.9 cdti-ről?

Figyelt kérdés
Hibák,szervízköltségek,menetdinamika érdekelne,
2012. okt. 3. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Megy mint a barom. 170 ezer kilóméter, céges használat mellett nem volt vele gond.
2012. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiat 1.9JTD motorja van benn. Az egyik legjobb dízel a piacon.
2012. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem a Fiat motorja van benne! Miért kell hülyeségeket állítani? Konkrétan a Renault motorja van benne. Az 1.9-es nem a megbízhatóságáról volt híres, ha van lehetőséged, akkor az újabb 2.0cdti sokkal jobb.
2012. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öcsém dolgozott Vivaro 1.9cdti-vel, ő csak panaszkodott, hogy egy lomha sz-rfos az egész, pedig nem száguldozni akart vele. Szerintem ég és föld volt a Vivaro 1.9cdti és a Movano 2.5dti.
2012. okt. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira bírom az ilyeneket, hogy a seggük alá tolnak egy fasza kényelmes autót, amit soha az életben nem tudnának megvenni, és fikázzák, hogy így meg úgy szar...
2012. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Annyira bírom az ilyeneket, hogy a seggük alá tolnak egy fasza kényelmes autót, amit soha az életben nem tudnának megvenni, és fikázzák, hogy így meg úgy szar..."

Annyira bírom az ilyen flémet. Feltették a kérdést, mi a véleményünk, a kérdezőt a menetdinamika is érdekelte, hát ez. Amivel ő dolgozott az harmatgyenge volt. Azzal a motorral melós autónak nem jó, ahhoz, hogy bedobj a puttonyba 0,8-1 tonnát és egész nap kocsikázz vele, kevés. Lehet, hogy kényelmes, azt sehol nem írtam, hogy nem az.

Viszont leírtam, hogy ugyanannál a cégnél, ugyanazt a munkát csinálta 2.5-ös dti Movanoval, és az sokkal jobban ment, többet is lehetett bele pakolni, akkor is jobban ment. Te lehet azt látod, hogy valaki leszólt egy autót, ami neked tetszik/favorizálsz, de az aki dolgozik vele teljesen mást lát. Amikor elvárják, hogy rakottan érj oda valahova megadott időre, és nem érsz oda, csak ha kitaposod a lelkét, akkor meg leb@sznak, hogy miért evett sokat az autó, akkor lehet te is máshogy értékelnéd a dolgokat. Gondolom, ha ezen átestél volna, akkor meg sem született volna a hozzászólásod...

2012. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban, ezt benéztem! Sorry a félretájékoztatásért! Azt hittem a Cdti egyenes megfelel a Fiatt MultiJet jének. Mint a Corsánál, Insigniánál, stb.
2012. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!