Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatalos, sportos autó?

Fiatalos, sportos autó?

Figyelt kérdés

500ezerig lenne jó ha lenne..tudom hogy kevés van..

én GSI fastrára gondoltam..meg a Bravo-is sportosnak tűnik..kinézetre legalábbis..


2012. okt. 3. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
A bravo egy okádék. Inkább az Astra.
2012. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Bravo/Brava alapból jobb futóművel készült, mint a fastra, sokkal jobb az úttartása, viszont a magyar utakat nem szereti. Ha meg HGT motor van benne, akkor szedi is a lábát, ahogy kell.
2012. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pagan ***** válasza:
500 ezerért már kapsz normálisabb calibrát is,annál szebb autó nincs ilyen árkategóriában,ugyanazokat a motorokat megtalálod benne mint a gsi astrában és annál azért sokkal szebb,én bátran ajánlom,4 éve calim van és nagyon jó kis gép:),a bravo nekem sem kéne..
2012. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bravo HGT sokkal komolyabb autó. Ültem mindkettőben, vittek is velük. Opel olyan mintha kartonpapírból lenne az autó, kalap szar az egész. Bravo 200 kilóval nehezebb nála. Bravonak így 1X év után is van valami stílusa kiállása még. Régi Astra meg hát szegény mint a megöregedett falusi paraszt.

Amúgy ha 500-ad van sportos kocsira akkor egyiket se vedd meg. Nagy része lelakott, széthajtott példány, folyamatosan viszik a lóvét. A 10 literes fogyasztás se annyira menő már.

2012. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!