Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Honda motorom, és...

Van egy Honda motorom, és bekrepált a kombinált kapcsoló. A kapcsolóban szállhatott el valami? Biztosítékok jók!

Figyelt kérdés
A kapcsolón van a fénykürt, a tompított (benyomva reflektor) -helyzetjelző-lámpa le, index és kürt kapcsoló. Az index, fénykürt működik, a lámpa csak helyzetjelzőig kapcsol, benyomva nincs reflektor, fénykürtre igen. A kürt sem szól.
2012. szept. 30. 20:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Vezetékezést is érdemes átnézni, de valószínűleg a kapcsoló lesz.
2012. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szerinted érdemes beruháznom idén egy bontott kapcsolóra, vagy idén elég, ha bekötöm gyújtásra a világítást?
2012. szept. 30. 20:18
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha lehet akkor én a helyedben megbontanám a kapcsoló burkolatát. Lehet csak velemi kis piti hiba amit 5 perc alatt meg lehet javítani. Vagy ha nem értesz hozzá akkor egy egy ilyesmikhez kicsit konyító emberhez vidd el.

Legrosszabb esetben meg szerezz egy bontottat.

2012. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Szétszedtem, megnéztem, és igazából nem nagyon láttam benne hibát, maximum annyit, hogy nagyon meg volt kopva.
2012. szept. 30. 22:03
 5/25 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű. Én biztos kicserélném, nem kerül többe mint beköttetni gyújtásra, és mégiscsak az az igazi, nem szeretem a kókányolást. :D
2012. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy le kell hozzá bontani a fél motort:D Tudod, mire a dugaljzatokat megtalálom, ilyenek. Bár remélem, hogy a fejidomban vannak. Csak félek, hogy a bontott se lesz sokkal jobb. És azért 5000 forintot nem szívesen dobok ki az ablakon:/
2012. szept. 30. 22:25
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha csak 2évig bírja akkor már megérte. Egyébként milyen gépről van szó, lehet hogy újat is kapsz hozzá.
2012. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Elég régi, és sajnos japán belpiacos gép. Honda Vt250F. Nem is ilyen motorból bontott kapcsolót találtam, hanem a nagytesójáét(1982 Honda VF750)
2012. szept. 30. 22:33
 9/25 anonim ***** válasza:

Na ha 5K-ért adják marha gyorsan vedd meg, ebayen 30$ a legolcsóbb és rájön még 20 a postára.


Egyébként igen, a fejidomban van a csati, nem kell lebontanod az egész gépet. :D


Bizonyíték: [link]

2012. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Amit én néztem, az nem teljesen ilyen, de jól láttam, akkor ugyanolyan, mint az enyémen van. Csak nem tudom, h postázza-e a cég. :/


[link]

2012. szept. 30. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!