Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásrlás előtt állok...

Autóvásrlás előtt állok létezik e olyan hogy rendszám illetve motorszám alapján kideríthetem hogy volt e törött az autó?

Figyelt kérdés

láttam a tévében az autókereskedők egyik részében,

a fickó felhívptt valami hovatalt bediktálta a rendszámot meg a motorszámot és megmonták neki hogy volt e törött az autó illetve volt e körözve stb persze fizetni kelett érte.

de jó mert megvétel előtt csinálhatta ezt4

ilyen nálunk is van??


2012. szept. 19. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Angliában van ilyen szolgáltatás,itthon nem tudom.
2012. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
itt nem. Pár helyen külföldön lehet.
2012. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tudom, attól is függ, hogy milyen autót akarsz venni és mennyiért, de nem az az igazi gáz, ha törve volt, (az igazán durva eseteket leszámítva), hanem az, ha rosszul lett megjavítva.

Erre pedig a nagy/nem egyenletes illesztési hézagok alapján lehet gyanakodni, illetve az ajtókat nyitva/becsukva/becsapva szép, egyforma hangjuk kell hogy legyen.

2012. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már hallottam ilyenről. Zsebbe kell fizetni, úgyhogy nem tudom mennyire legális az eljárás.
2012. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!