Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény a Mercedes Benz A160...

Vélemény a Mercedes Benz A160 tipusú autóról?

Figyelt kérdés
Van egy 2004-es Daewoo Kalos -om,de most nagyon tetszenek azok a Mercik!Igaz 1999,2000 évjáratúak,ezért is tartok kissé tőlük!

2012. szept. 19. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Problémák:

fojtószelepházat ha városban használod gyakran kell kitakarítani,mert az alapjárattal gondok lesznek

segédszíj feszítőt mindig időben cseréld mert elszáll

egyébként nem nagyon van vele gond

Ja,és az A-s merci nem merci,elsőkerékhajtás brrrrr.

2012. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemrég volt nálam egy ilyen.

Nekem nem jövön be a dolog. :(

Rengeteg dolog nem esett kezemre benne. Röhely de férfi létemre nem találtam meg benne a külső tükör állítást. Pedig millió autóvolt már nálam. Pont olyan kopár a beltere mint a mai legtöbb Mercédeszeknek.. vagyis mintha egy üres helységben ülnél amiben 4szék van meg egy kormány. Nem esik kézre semmi. Amúgy meg rájöttem hogy minden elismerésem a női vezetőknek akik ilyesmi kis autókkal élnek. Én 180cm magas vagyok de nem láttam soha az autó elejét mert pont olyan szögbe csapott mintha nem is lenne. Megtévesztő.. Szóval hasraütésre találtam ki merre járhat az eleje vagy hol is vagyok. A padlója emelve van. Ez számomra nagyon idegesítő mert így se alacsony az autó hasa és nem beleülsz hanem belemászol felfelé mint egy mikrobuszba. Aztán a másik dolog ami nagyon zavart engem az hogy késleltetett lámpa van a beltérbe. Azaz mikor csinálsz valamit tuti rád sötétedik mikor meg bezárod és bemész gondol egyet és egész éljel ég bnne a villany és reggel nem indul az autó mert lemerítette az akumlátort.

A futóműve olyan mintha egy gokartban ülnék olyan suzuki wagoner érzetű kis imbolygásai vannak országúton. Nem érzed menyit mozdíts a kormányon emiatt és mindig irányítgatod terelgtned kell az úton egy percig se pihenhetsz.

Ördögi egy szerkezet!

2012. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és nem is fogyaszt keveset. Nagy autóval pont ugyanannyiból jártam meg 100km-ert mint a Mercivel.

Ez a merci csak a gazdag nők lehúzására készült. Jó kis külcsint kapott meg rátették a csillagos emblémát aztán ennyit tud.

2012. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,az A class a Mercedes szégyene,úgy mint KA A Ford-é,vagy pl. a Tigra az Opelé...
2012. szept. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!