Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor kategória lenne...

Milyen motor kategória lenne ideális számomra közlekedéshez? Paramétereim lentebb

Figyelt kérdés

Robogó és Chopper kivételével

A Streetfighter és gyorsasági motorok érdekelnek leginkább

Jelenleg 176cm vagyok és 54kg, nem vagyok hízékony és nem is valószínű hogy a közeljövőben 60kg felé ugranék, jelenleg 20 éves vagyok de már tervezem a motor használatot

20/F


2012. szept. 18. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen jogsid van? Ahhoz kell a motort igazítni. Akorlálan max 4 év mulva lehet, mert 24 év lesz a korhatár, szóval max 35kW-s ha megcsinálod a jövőre bejövő A2 kategóriát.
2012. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vennék nagy motort, mert nagyon könnyű vagy... Bár ha jól tudsz motorozni (megtanulsz, ráérzel) akkor nehezebb gépeket is kordában bírsz tartani... Mondtad, hogy gyorsasági, és ugye 176 centi vagy... Hát akkor neked találták ki, mert a gyorsaságik nem olyan nagyok. (750-es gixxerre ráülsz egy ETZ után, és olyan, mintha zárva lenne a lábad... Persze jó az, csak nem olyan nagy gép.) Tehát a magasdságodhoz jó bármilyen gyorsasági.


De én mondjuk ilyesmiről álmodom: [link]


Ja, és árat, kb-ra évrjáratot mondhattál volna... De nézegess bikepics-en mocikat, egyikbe biztos beleszeretsz;)


Egyébként komoly méreteid vannak: Én 14/F vagyok 176 centi, 65 kiló:D És amúgy én is a gyorsaságikat bírom. (50-esbe is gyorsaságim van, mert egyszerűen csak ez tetszik... Vagy a sporttúramocik... Mennek, de még kényelmesek is:D)

2012. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem rendelkezem jogsival, de ahogy te is említetted emelik a korhatárt na most Nekem korlátlan-ra fáj a fogam hogy később ne kelljen papírmunkázni ha szeretnék 30-35évesen egy erősebb mondjuk 800ccm3 feletti motort

Meg 4 év, időközben majd elválik hogy bírok-e várni vagy valamilyen jogsira szert teszek


Robogóval is elvagyok én, csak azt képzettség nélkül is tudom már vezetni viszont nincs kihívás bennük

Manuális váltás érdekel és emiatt is nagy motort szeretnék


Amit kinéztem az a Suzuki Sv650, azzal jó darabig el gurulnék, túrázni sem utolsó, városban szaladgálni tökéletes, és már jó árban kapni megkíméltet


Sajnos a súlyom miatt is bevagyok korlátozva, mert amit mutattál kawasakit azon az idom kicsit ijesztő, meg mindig széles vaskos motornak látom azt amin idom van

2012. szept. 18. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Sor 4-es, még szép, hogy caskos...:) Amit te küldtél, az nemrossz, nemtudom, néztél-e Honda CB-ket? Mert azok se olyan vaskosak... Látszatra... Vezetni mélg nem vezettem:)
2012. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Néztem őket is, a 600as nem rossz:D
2012. szept. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!