Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen (fújós) festékkel...

Milyen (fújós) festékkel tudnám a Simsonom lefesteni ami elég jó minőségű?

Figyelt kérdés
... (festék márkája, neve) és elég jól nézne ki ! csak fújóssal szeretném, a lakkot be tudom szerezni fújósba .
2012. szept. 17. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Bemész egy olyan festékboltba ahol autófestékekkel foglalkoznak és töltetsz olyan színt ami neked tetszik.

Ott a normális, fényezéshez használt festéket töltik neked sprays flakonba.

Lakk meg nem feltétlen kell rá.


A háztartási boltba kapható akril festéket meg lakkor azt felejtsd el. Az nem erre való.

2012. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem akkor tudom is hogy hol keressem, és ez mennyibe fáj majd nekem kb ?
2012. szept. 17. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát még én sose vettem spray-es kivitelt. Van festékszóró pisztoly meg kompresszor. De szerintem mex 2x olyan drága mint az akril. Viszont ez normális festék és nem kopik le minden kis dörzsöléstől.


Nekem a motoromnak az alu blokkja van akrillal lefestve. Hát baromi sérülékeny...

2012. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Blokkot én nem festem ? :) csak a vázat szeretném vagy neon kékre vagy ilyen élénk pirosra a többit feketére
2012. szept. 17. 19:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Simson nem is nézne ki festett blokkal.

De Pancsi az jól néz ki matt fekete blokkal. Meg ugye henger is gyárilag fekete :)


Amúgy ha szépet akarsz akkor kérdezd meg hogy metál festéket tudnak-e spray-be tölteni(szerintem tudnak)

Aztán akkor azt érdemes. Sok nem kell belőle egy simóra. Szerintem 1 flakon elég is lenne rá.


Aztán ha olyasmi árnyalatot választass ami gyárilag is volt, csak metál fényűbe, na az jól néz ki mert valamilyen szinten gyári de mégis modernebb és szebb ;)

2012. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen motor az a pancsi ! :O
2012. szept. 17. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Pannónia!
2012. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A metálfényt a lakk adja, szépet nem fog kapni spray-s kivitelben. Amúgy a nehézfém kollégának igaza van. :D
2012. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom ! halgatok is rá !
2012. szept. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!