Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Alapjárat?

Mi lehet a baj? Alapjárat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mibaja lett a motoromnak? Minden jó volt, elindultam... De elzárva maradt a benzincsap, 2 utcával arrébb szépen le is fulladtam. Benzincsap on, szívató rá és persze beindult. De eltűnt az alapjárat! Álló helyzetben lámpa nélkül lefullad. És lassításnál vészesen visszasik az alapjárat, ahogy behúzom a kuplungot a fordulatszám mutató elkezd zuhanni, és 3000 körül tudom ráengedni a kuplungot, ami nem épp kellemes mikor annál a sebességnél 6-7000 körül kéne forognia. A másik a megállás... Úgy kell fékezni, hogy közben adagolom a gázt miközben a kuplung be van húzva, különben ott fullad le. Ez egyébként is veszélyes, és most csak első fékem van(hétfőn lesz megcsinálva a hátsó), és így elég ügyesen kell fékezni, hogy kuplung és elsőfék be, közben valahogy a gázt is húzni kell. Először az alapjárat feltekerésével próbálkoznék, de nemtudom hogy ebben hol az alapjárati csavar.? Vagy benzinpumpa lenne a hibás? APRILIA RS 50 2004. A válaszokat előre is köszönöm.

2012. szept. 16. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti hogy a karbiban van valami bibi,kapd le szedd szét és nézd meg mi a gond,

Nem kell szivatót húzni ilyenkor mikor kifogy a benya belőle mert zárt csappal indulsz el.

Szerintem lehet a szivató dugattyúd nem jó,vagy csak beragadt.

2012. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alapjárat akkor sem szokott jó lenni ha például kikéne égetni a kipufogót vagy ki kéne tisztítani a légszűrőt.
2012. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak beköpte a gyertyát. Ma már be se indult.... De ha már leszedtem a tankot, a légszűrőt is kitisztítottam. Érezhetően jobb lett:)
2012. szept. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!