Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit hova kel kötni? 110ccm...

Mit hova kel kötni? 110ccm kinai quad kábeleit hogy legyen szikra valaki valami kapcsolási rajzot tud?

Figyelt kérdés
it hova kel kötni ? 110ccm kinai quad kábeleit hogy legyen szikra valaki valami kapcsolási rajzot tud?

2012. szept. 14. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kösd a fenekedbe. Lehet, hogy lesznek szikrák ( azt fogsz látni). Típus leírás (gépkönyv), illetve nulla műszaki tudás mellett ez a legtöbb amit megtehetsz. Ugyanis ennyi infó alapján senki sem tud neked segíteni. Max mondhat olyan okosat, hogy a "gyujtó trafót kösd össze a gyujtó tekerccsel" - ami rajtad szerintem nem segít.
2012. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mien gép könyv? mien tipus? kinai quad Praktikerböl van 110cmm ennél több infó nincs amugy én a cdi bekötésre gondoltam hogy meik meik
2012. szept. 14. 20:26
 3/6 A kérdező kommentje:
mivel nem kötvetlen kapcsolodik a gyujtó trafó a gyujtó tekercsre
2012. szept. 14. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy "prakteres quad" nem létezik. Minden géphez andak használati útmutatót és pontos típusa is van. Mellesleg azt honnan tudjuk, hogy te CDI bekötésre gondoltál? Annyit írtál, hogy "kell a kábeleit" bekötni?


Olyan mintha ezt írnám: Miért kell tennem, hogy jobban mejen motorom? Amikor meg írnál valamit akkor ezt írnám: bocs de én a gyújtás mappingre lennék kíváncsi, Akra raceline versenyrendszernél!

2012. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
* menjen
2012. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Mien, meik" Buta tapló vagy, ha lenne rajz hozzá, azzal sem tudnál mit kezdeni, max. a segged törölni!


Vidd át a szomszédhoz egy üveg sör kiséretében, majd az beköti!

:D

2012. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!