Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1996-os Ford Fiestába milyen...

1996-os Ford Fiestába milyen motorolajat kell venni?

Figyelt kérdés
Olajcserét otthon is meg lehet oldani vagy csak szakember képes rá?
2012. szept. 13. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezned kell, akkor inkább vidd szerelőhöz, nem bántásból mondom.
2012. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
javítsatok ki ha rosszul tudom de utolsónak: te normális vagy? O.o
2012. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezőnek meg: el ne hidd az utsót tönkre megy a kocsi tőle.
2012. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kell egy tartály amibe gyűjtőd az olajat oda rakod a kocsi alá hol az olaj leengedő szelep van kicsavarod az kifolyik az olaj és ha nagyon koszos akkor van erre speckó tisztító szer azt kell beleönteni nem benzint utána az is kifolyik kicseréled a olajszűrőt vissza a csavar az aljára és feltöltöd az új olajjal jah és nem árt a légszűrőt is kicserélni.
2012. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és nem kell tiltatni picit megpörgeted a motort esetleg mész vele egy kört huzatod kicsit 2-esbe ennyi az h milyen olaj kell bele az meg általában a motorháztetőre szokták ráragasztani belülről matrica és azon írja a gyertyákat is meg ilyenek nekem legalábbis ott van
2012. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak: köszi szépen!

Legelsőnek: nem én akarom cserélni az olajat, hanem egy autókhoz jól értő ismerősöm, aki amúgy nem autószerelő. Hogy mit és hogyan fog csinálni, nem tudom, csupán kíváncsi voltam, hogy rábízhatom-e a dolgot.

2012. szept. 14. 07:45
 7/7 pagan ***** válasza:
bárkire rábízhatod,kb annyi ész kell hozzám mint egy égőt becsavarni:D
2012. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!