Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9TDI motoros gépjárműnek,...

1.9TDI motoros gépjárműnek, hogy lehet hangos mély hangot csinálni?

Figyelt kérdés

Láttam egy 1.9 PD TD Seat Toledot és eszméletlen szép hangja volt ahhoz képest hogy dízel, és mivel nem ismerem a gazdáját, érdekelne hogy vajon milyen megoldások vannak a hang növelésére.


Jelen esetben 110Le TDI BORA, most is van változtatás, kivan ütve a katalizátor, így az a kis dob üres, és a gyári hátsó dob is teljesen üres, ezen meglepődtem mert semmivel nem lett hangosabb mint mikor benne volt a sok fojtás/hangtompítás. Már próbáltuk úgy hogy középen a bilincsnél leválasztani a hátsó részt, úgy nagyon szép hangja volt, viszont nagyon behallatszott a hang és idegesítő volt, viszont ha ugyanazt a hangot el lehetne vinni hátra jó lenne.



2012. szept. 12. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

vegyél egy márkás remus, vagy supersprint dobot.

Hangja nemcsak űgy lesz ahogy a motorból kijön, kell a dob, hogy elnyelje a gagyi magas hangokat és a mélyeket tovább mélyítse.

Mikor annó megvettem a kocsim se elsődob se katalizátor nemvolt rajta csak hátul egy remus dob.

kb 2 km ről lehetett hallani mikor jövök.

Az utastér viszont kegyetlenül idegesítően hangos volt.

Ezért kapott egy kat-ot meg egy első dobot is, hátul maradt a remus. Így most kellemesen sportos hangja van kívűl- belűl.

2012. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

"Az utastér viszont kegyetlenül idegesítően hangos volt."


Aha, értem, a környezeted szenvedjen a kicseszett zajszennyezéstől, amit a péniszed méretének kompenzálása céljából kibocsátasz az ostoba tragacsodból, de te köszönöd szépen, nem kérsz belőle. Gerinc!


"Így most kellemesen sportos hangja van kívűl- belűl."


Ennél nagyobb örömötök ne legyen az életben!

2018. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy minden erőd bele adtad ebbe a pár sorba, számodra nyilván ismeretlen a fiatalkori bolondság, és az hogy ez az évek múltával nyilván változott, mást jelentett régen és mást most és mást fog később is, ezzel bármilyen nehéz, de meg kell próbálni megbarátkozni.


Neked sem kívánok nagyobb örömöt az életben, mint régi kérdéseket böngészve a gyakorikérdéseken.

Sejtem Te ezzel kompenzálod a péniszed méretét.

Ha ez szerinted erről szól, akkor én inkább maradok a hangos autónál mint hogy a gép előtt válaszolgassak 6 éves kérdésekre.

2018. máj. 6. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Sejtem Te ezzel kompenzálod a péniszed méretét."


Nem, én ezzel kompenzálom azt a végtelen haragot és értetlenséget, ami akkor nyilall belém, amikor az (amúgy 40-es táblákkal tarkított) utcámban egy-egy szellemileg sérül motoros egy kisebb hangrobbanás kíséretében ráhúzza a gázt, mert nem elég neki a 90-es tempó, és még kilométerekkel távolabbról is okádja a zajt az ostoba tragacsából.


Ilyenkor belém nyilall a kérdés: miért kell ez, mi haszna ennek? Ezek fogyatékosok? Megy a természetbe az csotrogány hátán, mert az szép, közben embert állatot nem kímélve (természetvédelmi körzet) bömbölteti a járgányát, ami amúgy jóval csendesebben is működhetne. Éljen a természet!


Csak az nyugtat, hogy ezek az "emberek" legalább szervdonornak ideális jelöltek. Erre is születni kell valakinek! Reméljük ártatlan közlekedőket nem visznek magukkal!


És ezek nem 20-as éveikben járó fiatalok, hanem 30-40-es korosztály ránézésre... Fiatalság, bolondság? Nem hinném...


Szeretnélek megnyugtatni, hogy semmi baj a péniszem méretével, még a zajt is elviselném csak-csak (az állatkertben is el kell viselni a trágya szagát), de az, hogy az 1 éves lányom hétvégén a délutáni alvásból sírva riad fel az ilyen véglények miatt, na azt már nehezen viselem...


Tudom, tudom... Miért vállaltam gyereket, a motoros fontosabb! Meg miért nem költözök el? Neki több joga van az amúgy fölösleges zajszennyezéshez, mint nekem a békés élethez. Éljenek a véglények!!!


És nehogy azt hidd, hogy csak a motorosokkal van baj. Néhány sportkipufogós ilyen olyan autós hülyegyerek is jár erre felé, de az eddigi statisztikák alapján a motorosok 90%-a idióta (bizony, van köztük is olyan, aki betartja a 40-es táblát nagyjából, így nem olyan zavaró a jelenlétük), míg az autósok körében kb 10%.


"Ha ez szerinted erről szól, akkor én inkább maradok a hangos autónál mint hogy a gép előtt válaszolgassak 6 éves kérdésekre."


Látod, 6 év alatt sem jött meg az eszed, hogy rájöjj, nem csak egyedül vagy a világon. A szartalicska kerregő masinád ugyanis nem csak te meg a haverjaid hallják, hanem az egész környezeted. A 10-20 ismerősödön kívül 1000-2000 (jobb esetben) ember a környezetedben. És ők nem azt mondják ám, hogy "nézd már, mekkora menő arc", hanem azt, hogy "dögölne már meg ez az idióta, akitől nem lehet békében pihenni meló után".


Nyilván neked bejön az, ha köpködnek utánad, de tudod én úgy tartom, hogy a kimondott szónak mindig nyoma marad ebben a világban, még ha nem is jut el hozzád!

2018. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy ilyen problémákkal szenvedsz gondolom nem kisvárosban élsz, és nem egy kis forgalmú utcában. Igazából csak azt nem értem miért kell az embert betámadni, értem én a gondjaid, de nem itt találsz megoldást azzal hogy le írja mi bánt és ezzel mást felzaklatsz, jelen helyzetben engem. Nem akartalak én támadni sem téged sem mást. Nekem még nincs gyerekem, nyilván borzasztó mikor örülsz hogy végre elalszik. Az tény hogy a motorok sokkal élesebb és hangosabban üzemelnek egy szinte fojtás nélküli kipufogóval és az ellen még a vadiúj szigetelt ablak sem véd. Annyival zárnám hogy, hogy amit írtál az igaz, én ettől függetlenül még mindig szimpatizálok az erősebb hanggal,és ez alatt nem a fülsüketítő hangot értem, hanem a gyárinál hangosabb és a egyedibb, viszont az én autómra nem fog felkelni a gyereked, feleséged és te sem.

Minden jót.

2018. máj. 7. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!